۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷

تصاویر هجو، دلیل تعلیق موقتی توییتری حامی ترامپ!

ایتنا - کارپ دانکتوم از جمله افرادی بود که تصاویر تمسخرآمیزی را متشکل از عکس و نوشته‌های هجوآمیز برای استفاده ترامپ در شبکه‌های اجتماعی بر علیه مخالفانش تولید می‌کرد.
تصاویر هجو، دلیل تعلیق موقتی توییتری حامی ترامپ!


توئیتر عصر روز گذشته (14 اکتبر) حساب کاربری یکی از حامیان ترامپ به نام کارپ دانکتوم را به طور موقت تعلیق کرده است.

کارپ دانکتوم از جمله افرادی بود که تصاویر تمسخرآمیزی را متشکل از عکس و نوشته‌های هجوآمیز برای استفاده ترامپ در شبکه‌های اجتماعی بر علیه مخالفانش تولید می‌کرد. این نوع مطالب که به meme شهرت دارند، از محبوبیت زیادی در فضای مجازی برخوردار هستند.

به گزارش ایتنا از مهر، به نظر می‌رسد تعلیق حساب کاربری این فرد ناشی از تولید ویدئویی خشونت‌آمیز با حضور ترامپ بود که در فضای مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفت و نقدهای منفی زیادی در مورد آن نوشته شد. در این ویدئو ترامپ قلابی در حال کشتار روزنامه نگاران و مخالفان سیاسی خود دیده می شود. البته برخی نیز معتقدند نقض کپی رایت توسط این فرد در زمان استفاده ازعکس ها و ویدئوهای ثالث عامل این تعلیق بوده است.

توئیتر در مکاتبه خود با برخی رسانه ها نیز به مساله نقض کپی رایت توسط این فرد اشاره کرده و همین مساله را عامل تعلیق موقت حساب کاربری وی دانسته است.
دانکتوم قبلا خود را یک طعنه زننده معرفی کرده بود که در زمینه تولید یادواره هایی در حمایت از ترامپ تخصص دارد. ترامپ نیز به این فرد علاقه زیادی دارد و بارها آثار طعنه آمیز طراحی شده توسط وی را در حساب کاربری توئیتر خود به اشتراک گذاشته بود.
کد مطلب: 58499
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است