۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷

بدشانسی‌های پی‌درپی رمز ارز فیس‌بوک!

ایتنا - به نظر می‌رسد مشکلات در راه عرضه ارز دیجیتال فیس بوک تمام نمی‌شود. روز گذشته Booking.com  نیز اعلام کرد از پشتیبانی لیبرا کناره‌گیری می‌کند. به این ترتیب از ۲۸ پشتیبان اصلی این ارز ۲۱ شرکت باقی مانده‌اند.
بدشانسی‌های پی‌درپی رمز ارز فیس‌بوک!

شرکت« بوکینگ» اعلام کرده از پشتیبانی ارز دیجیتال فیس‌بوک منصرف شده است. این هفتمین شرکتی است که طی ۷ روز گذشته از پشیتبانی لیبرا صرف نظر کرده است.

به گزارش ایتنا از مهر، به نظر می‌رسد مشکلات در راه عرضه ارز دیجیتال فیس بوک تمام نمی‌شود. روز گذشته Booking.com  نیز اعلام کرد از پشتیبانی لیبرا کناره‌گیری می‌کند. به این ترتیب از ۲۸ پشتیبان اصلی این ارز ۲۱ شرکت باقی مانده‌اند.

شرکت  Booking Holdings که از طریق سرویس‌هایی مانند کایاک و آگودا ۴۱ درصد از بازار سفرهای آنلاین را در اختیار دارد، در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد از سرمایه گذاری در لیبرا کناره گیری می‌کند.

 این هفتمین شرکتی است که طی ۷ روز از پشتیبانی مالی لیبرا دست کشیده است. پیش از Booking.com، پی‌پال، مسترکارت، ویزا، ای‌بی و چند شرکت دیگر  از سرمایه گذاری در لیبرا منصرف شدند. این در حالی است که ارز دیجیتال فیس بوک با مخالفت و تحقیقات گسترده از سوی سیاستمداران و قانونگذاران روبرو شده است.
 با این وجود روز گذشته فیس‌بوک به طور رسمی برنامه‌های خود را برای ارائه عرضه دیجیتال اعلام کرد.  
کد مطلب: 58497
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است