۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹

بسته‌های اینترنتی خود را روی مدار فیروزه‌ای تنظیم کنید

ایتنا- در حال حاضر رقابت شدیدی میان اپراتورها برای ارائه بسته های اینترنت به مشترکان وجود دارد. در همین راستا همراه اول تلاش کرده است که بسته های خاص خودش را به مشترکان ارائه دهد که در ادامه با یکی از آن ها تحت عنوان بسته های مدار فیروزه ای آشنا می شوید.
بسته‌های اینترنتی خود را روی مدار فیروزه‌ای تنظیم کنید

در حال حاضر رقابت شدیدی میان اپراتورها برای ارائه بسته های اینترنت به مشترکان وجود دارد. در همین راستا همراه اول تلاش کرده است که بسته های خاص خودش را به مشترکان ارائه دهد که در ادامه با یکی از آن ها تحت عنوان بسته های مدار فیروزه ای آشنا می شوید.
 

بسته های اینترنت همراهی همراه اول


با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شویم که همراه اول بسته های متنوع اینترنت همراه را به مشترکان ارائه کرده است. از جمله این بسته ها می توان به بسته های نوترینو شامل آلفا و آلفا+، بسته های اشتراکی و بست های ترکیبی اشاره کرد.
بسته های مدار فیروزه ای نیز یکی از انواع بسته های اینترنت همراهی همراه اول هستند که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم.


بسته های اینترنت
 

بسته های مدار فیروزه ای همراه اول چیست؟


بسته های مدار فیروزه ای شامل بسته های اینترنت و بسته های مکالمه کوتاه مدت (ساعتی) هستند که قیمت آنها در ساعات و مکان های مختلف شبکه همراه اول متفاوت است. موضوع مهم این است که این بسته ها بسیار متنوع هستند و شما می توانید بر اساس نیازتان یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

چطور از بسته های مدار فیروزه ای استفاده کنیم؟


برای آگاهی از بسته های پیشنهادی مدار فیروزه ای روی خط خودتان می توانید ستاره 121 مربع را شماره گیری و نسبت به فعال کردن یکی از بسته های موردنظرتان اقدام کنید.
گفتنی است، با استفاده از اپلیکیشن مدار فیروزه ای نیز می توانید برای آگاهی از بسته های پیشنهادی در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید.

 

نکات مهم برای استفاده از بسته های مدار فیروزه ای


اگر تمایل دارید از بسته های مدار فیروزه ای همراه اول استفاده کنید، بهتر است در ابتدا نکات مهمی که در ادامه می آید را به دقت بخوانید تا با آگاهی بیشتر نسبت به فعال سازی آنها اقدام کنید.
•    بسته های مدار فیروزه ای برای همه مشترکین اعم از دائمی و اعتباری همراه اول قابل فعالسازی هستند.
•    این بسته ها قابلیت رزرو ندارند و برای فعالسازی بسته مدار فیروزه ای بعدی باید تا اتمام بسته قبلی صبر کنید. اتمام بسته به لحاظ اعتبار زمانی یا حجم بسته، هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد، مدنظر است.
•    خوب است بدانید که محدودیتی از نظر تعداد بسته های قابل فعالسازی در یک روز وجود ندارد.

اینترنت همراهی


•    شایان ذکر است که بسته دیتاو مکالمه مدار فیروزه ای به صورت همزمان قابل فعالسازی است. اما دو بسته دیتای مدار فیروزه ای یا دو بسته مکالمه مدار فیروزه ای را نمی توانید به صورت همزمان فعال کنید. به این ترتیب، شما حداکثر می توانید یک بسته مدار فیروزه ای دیتا و یک بسته مدار فیروزه ای مکالمه را به صورت فعال داشته باشید.
•    اولویت مصرف بسته های مدار فیروزه ایبه علت اعتبار زمانی کوتاه آنها، از همه بسته های فعلی بالاتر است. به این معنا که اگر به صورت همزمان یک بسته مدار فیروزه ای و یک بسته دیگر را فعال کرده باشید، ابتدا شارژ بسته مدار فیروزه ای به صورت خودکار مصرف می شود.
•    توجه داشته باشید که این بسته ها قابلیت رزرو ندارند، بنابراین مشترکینی که قبلاً بسته نداشته اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای دقت کنند.زیرا مصرف آنها پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای با تعرفه عادی محاسبه می شود.
•    منظور از مکالمه در بسته های مکالمه فیروزه ای مکالمه درون شبکه است و مکالمات خارج شبکه با تعرفه عادی محاسبه می شود.

 

ویژگی های منحصر به فرد بسته های اینترنت همراهی همراه اول


همانطور که می دانید در حال حاضر رقابت شدیدی میان اپراتورها برای ارائه بسته های اینترنت به مشترکان و جذب آنان وجود دارد.
با این وجود، شواهد نشان می دهد که همراه اول در این زمینه پیشرو است و توانسته با ارائه بسته های اینترنت همراه منحصر به فرد جایی برای خود در تلفن های همراه مشترکان باز کند.
در ادامه با برخی از ویژگی های بسته های اینترنت همراهی همراه اول آشنا می شوید.
 

تنوع


نگاهی ساده به بسته های اینترنت همراهی همراه اول نشان می دهد که این بسته ها از تنوع بالایی برخوردارند. به همین دلیل مشترکان تمایل دارند که از این بسته ها بهره بگیرند، زیرا آنها می توانند با توجه به نیاز و میزان مصرفشان یک بسته را انتخاب کنند.
 

مقرون به صرفه بودن


یکی دیگر از ویژگی های بسته های اینترنت همراه اول بحث به صرفه بودن آن است. واضح است که مسائل اقتصادی برای مشترکان اهمیت زیادی دارد و کیست که نخواهد از بسته های ارزان بهره مند شود.
مقایسه قیمت بسته های اینترنت همراه اول با دیگر اپراتورها نشان دهنده تفاوت آن هاست. به ویژه اینکه اخیراً اخباری در مورد کم فروشی برخی از اپراتورها به مشترکان شنیدیم که حساسیت ها را درباره قیمت بسته ها افزایش داده است.

 
کد مطلب: 58789
نام شما
آدرس ايميل شما


کاربر
feedback
Iran, Islamic Republic of
برا من همزمان هم از بسته نوترینو مصرف میشه هم مدار فیروزه ای البته به مقدار مساوی
مشکل از کجاست ؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام