۱
۰
plusresetminus
جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۹

تذکر رییس نظام صنفی به نایب رییس پیشین: دلواپس نباشید، قیمومت لازم نیست!

ایتنا - آیت‌اللهی خطاب به مظلوم: قبول کنیم که دوران خدمتمان را گذرانده‌ایم و صنف پرچمدارانی دیگر، قدرتمند و درخور نیاز امروز را برگزیده است.
تذکر رییس نظام صنفی به نایب رییس پیشین: دلواپس نباشید، قیمومت لازم نیست!


کاظم آیت‌اللهی*
با مطالعه مطلب دوست و همکار ارجمند، زحمتکش و پیگیر دردآشنا و فعال مسائل صنفی جناب آقای مظلوم، ترجیح این شد که از باب احترام و هم از بابت ضرورت تصریح، نکات مشخص ذیل بعنوان سرفصل چند اصل بیان گردد آن هم بسیار کوتاه و در حد ذکر عنوان:- در آستانه برگزاری جلسه هیئت عمومی به عنوان آخرین برگ انتخابات ساختار اجرایی سازمان نظام صنفی برای فعالیت در دوره چهارم هستیم انتخابات پرشور سازمان در استان‌ها در طول ماه‌های پاییز و نتایج آن به وضوح نشانگر بزرگی صنف بوده و مشخصات عموم منتخبین صنفی در همه استانها مبین انسجام و عزم جزم دلسوزان، صاحبان تجربه، انرژی و ایده برای قبول مسئولیت و پرچمداری صنف و انجام وظیفه است.

- همه اهالی صنف می‌دانند که ICT محور اصلی برای رسیدن به توسعه پایدار کشور است و با اهتمام به آن منتظر توجه عملی و کاربردی همه تصمیم سازان و تصمیم گیران حاکمیت به این مهم نیز هستند.

- با برگزاری جلسه آشنایی و معارفه رؤسای منتخب سازمان‌های استانی نظام صنفی رایانه‌ای تحت تأثیر عمق توجه، دقت نظر و بزرگی اندیشه یاران دلسوز
به همه توصیه می‌کنم که به بلوغ، توان و دلسوختگی همکارانمان اعتماد و اعتقاد داشته باشیم... پس قیمومیتی بر عهده ما نیست
و توانمند صنف قرار گرفتم و بر خود بالیدم که توفیق خدمت برای این صنف را یافته‌ام.

- تشکیل مکرر جلسات هم‌اندیشی دوستان برای برنامه‌ریزی نحوه هدایت سازمان گواه بسیار عیانی از اوج بلوغ اهالی منتخب صنف است که خیال همه را آسوده می‌کند که لازم نیست دلواپس باشیم.

- نمی‌دانم چرا التهاب آفرینی؟ چرا بیان از میدان فوتبال داشتن؟ چرا صحبت از قبیله‌گرایی؟! در این عرصه، همه ایران است، نه عراقی است و نه استرالیایی، برای همه یک دروازه وجود دارد و یک هدف، دشت شقایقی است که می‌بایست خوشحال باشیم که در ایجاد و رشد و نموش نقش داشته‌ایم و نظاره گر آن بوده و از تماشایش لذت ببریم، نه آنکه با سخنی گودرزگونه صدمه‌ای بر عطر و جلوه‌اش زده و یا با سوتی نابجا توجه همراستا بدان را خدشه‌دار سازیم.

- به خودم و به همه سروران، دوستان و اهالی صنف توصیه می‌کنم که به بلوغ، توان و دلسوختگی همکارانمان اعتماد و اعتقاد داشته باشیم، قبول کنیم که دوران خدمتمان را گذرانده‌ایم و صنف پرچمدارانی دیگر، قدرتمند و در خور نیاز امروز را برگزیده است. پس قیمومیتی بر عهده ما نیست، تنها می‌بایست بهره‌مند از ارمغان این دستاورد، مشوق، پشتیبان و یاور سازمانمان باشیم.
--------------------------------------------
* رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
 
کد مطلب: 34640
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
یاد روزهایی که متقاضی تشکیل صنف بودیم و به علت کم بودن فعالین در این صنف امکان تشکیل صنف مستقل نبود ، بار مالی ، فرهنگی و ترویج این رشته را چه کسانی به دوش کشیدند و بی نام و نشان خانه نشین شدند ، به این امید که به بهترین شکل و بالاترین کیفیت این صنف شان و جایگاه مناسب خود را به دور از رقابت های مخرب پیدا کند.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام