۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲

توضیحات شرکت زیرساخت درباره اختلال اینترنت

ایتنا - ​​​​​​​در پی بروز اختلال در شبکه ارتباطی در ساعات بامداد امروز، شرکت ارتباطات زیرساخت اطلاعیه‌ای در این زمینه صادر کرد.
توضیحات شرکت زیرساخت درباره اختلال اینترنت


متن اطلاعیه به این شرح  است: به‌منظور ارتقاء و توسعه ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت و براساس نیازسنجی و طراحی‌های انجام شده قبلی، تجهیزات مورد نیاز تامین شده و از چند روز گذشته مراحل جایگزینی و ارتقاء تجهیزات آغاز شده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، طبق اعلام شرکت ارتباطات، به این منظور براساس فرآیند رایج و مصوب، تغییرات در ساعات کم ترافیک شبانه روز (اکثراً بامداد)، در قالب down time فنی انجام می‌شود.

بدیهی است جهت آمادگی اپراتورهای مخابراتی و سایر ذی‌نفعان و مدیریت ترافیک از مسیرهای جایگزین در ساعت دان تایم، قبل از شروع عملیات اجرایی اطلاع‌رسانی لازم با اپراتورها و ذی‌نفعان انجام می‌شود.

دان تایم شبکه ارتباطی زیرساخت در بامداد روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در بعضی از مراکز انجام شده و با توجه به تعدد مراکز و گستردگی شبکه ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت، این تغییرات به صورت مرکز به مرکز و طی چندین روز انجام می شود.
کد مطلب: 74592
برچسب ها: زیرساخت اینترنت
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
بزرگواران و عزیزان ، این اختلال مدت هاست وجود دارد و مدام در گسترش ، کاربران برای امور بانکی ، اداری ، درمان ، تحصیلی ، بورس ، خریدهای اینترنتی و.... دچار مشکل و فشار عصبی شدند ، انگاری عده ای مدام در حال تولید اختلال در اینترنت هستند و این برای همه کاربران کاملا مشهود و محسوس است ، امید که با بکار گیری نیروهای متخصص و فنی مشکلات حل و از تولید نارضایتی در حال رشد از وضعیت اینترنت به نحو احسن پیشگیری شود. انشااله
به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر