۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲

توضیحات شرکت زیرساخت درباره اختلال اینترنت

ایتنا - ​​​​​​​در پی بروز اختلال در شبکه ارتباطی در ساعات بامداد امروز، شرکت ارتباطات زیرساخت اطلاعیه‌ای در این زمینه صادر کرد.
توضیحات شرکت زیرساخت درباره اختلال اینترنت


متن اطلاعیه به این شرح  است: به‌منظور ارتقاء و توسعه ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت و براساس نیازسنجی و طراحی‌های انجام شده قبلی، تجهیزات مورد نیاز تامین شده و از چند روز گذشته مراحل جایگزینی و ارتقاء تجهیزات آغاز شده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، طبق اعلام شرکت ارتباطات، به این منظور براساس فرآیند رایج و مصوب، تغییرات در ساعات کم ترافیک شبانه روز (اکثراً بامداد)، در قالب down time فنی انجام می‌شود.

بدیهی است جهت آمادگی اپراتورهای مخابراتی و سایر ذی‌نفعان و مدیریت ترافیک از مسیرهای جایگزین در ساعت دان تایم، قبل از شروع عملیات اجرایی اطلاع‌رسانی لازم با اپراتورها و ذی‌نفعان انجام می‌شود.

دان تایم شبکه ارتباطی زیرساخت در بامداد روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در بعضی از مراکز انجام شده و با توجه به تعدد مراکز و گستردگی شبکه ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت، این تغییرات به صورت مرکز به مرکز و طی چندین روز انجام می شود.
کد مطلب: 74592
برچسب ها: زیرساخت اینترنت
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
بزرگواران و عزیزان ، این اختلال مدت هاست وجود دارد و مدام در گسترش ، کاربران برای امور بانکی ، اداری ، درمان ، تحصیلی ، بورس ، خریدهای اینترنتی و.... دچار مشکل و فشار عصبی شدند ، انگاری عده ای مدام در حال تولید اختلال در اینترنت هستند و این برای همه کاربران کاملا مشهود و محسوس است ، امید که با بکار گیری نیروهای متخصص و فنی مشکلات حل و از تولید نارضایتی در حال رشد از وضعیت اینترنت به نحو احسن پیشگیری شود. انشااله
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای