۰
plusresetminus
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۷

افزایش سرعت جیمیل در به‌روزرسانی جدید

ایتنا - ​​​​​​​گوگل از یک به‌روزرسانی هوش مصنوعی برای جستجو داخل جیمیل خبر داد.
افزایش سرعت جیمیل در به‌روزرسانی جدید


گوگل اعلام کرد جستجوی یک ایمیل قدیمی حاوی دستورالعمل‌هایی از طرف رئیس، نشانی دوست یا شماره جوایز خطوط هوایی شما بسیار آسان‌تر می‌شود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، این غول جستجوی اینترنتی، از انجام یک به‌روزرسانی هوش مصنوعی برای جیمیل خبر داد و اعلام کرد ظرف ۱۵ روز آینده، کاربران نهایی، هنگام جستجوی ایمیل‌های دریافتی خود، "نتایج برتر" را مشاهده خواهند کرد که در بالای بخش "همه نتایج" نشان داده می‌شود. بخش جدید توسط مدل‌های یادگیری ماشین گوگل ارائه می‌شود که عبارت جستجو، جدیدترین ایمیل‌ها و سایر عوامل مرتبط را تجزیه و تحلیل می‌کند تا مشخص کند کدام پیام‌ها، بهترین تطبیق را با درخواست جستجو دارند.

پس از اعلام سیاست جدید گوگل درباره حساب‌های جیمیل غیرفعال، این جدیدترین تغییر استراتژیک برای سرویس ایمیل این شرکت است. گوگل در ماه مه اعلام کرد حساب‌هایی که به مدت دو سال استفاده نشده‌اند، به همراه محتوا و داده موجود در آنها حذف خواهند شد. گوگل در فوریه، عرضه رابط کاربری جدید جیمیل برای همه کاربران را تکمیل کرد که شامل یک بازطراحی و تاکید این شرکت بر ابزارهای بهره وری دیگر بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، این تغییرات استراتژیک احتمالا همسو با اقدامات اخیر گوگل برای کاهش هزینه‌ها و برنامه‌های ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت برای "۲۰ درصد بهره‌وری بیشتر" است. در آخرین نشست اعلام درآمد آلفابت، مدیران شرکت مادر گوگل درباره برنامه‌های خود برای تخصیص منابع به حوزه‌هایی شامل هوش مصنوعی و جستجو صحبت کرده بودند.
کد مطلب: 73173
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای