۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۰

ویژگی‌ها و طراحی گوشی پیکسل 8 پرو گوگل در ویدیوی لو رفته فاش شد

گوشی در فاصله بسیار نزدیک روی سر یک فرد حرکت داده می‌شود تا دما را بخواند و مطمئن شود که هیچ مانعی مانند عینک یا کلاه وجود ندارد. تلفن با لرزش نشان می‌دهد که فرآیند کامل شده است و دما را می‌توان مشاهده کرد.
افشای جزئیات گوگل پیکسل 8 پرو
گوگل هرچقدر هم که نقاط قوت زیادی داشته باشد، اما حفظ اسرار یکی از آنها نیست. چند ماه قبل از رونمایی رسمی از پیکسل 8 پرو باز هم ویدئویی از آن درز کرده است. ویدیوی کوتاهی توسط وبسایت 91Mobiles و کوبا وجسیچوفسکی منتشر شد که به نظر می‌رسد یک نمایش داخلی از توانایی این تلفن برای خواندن دمای بدن افراد باشد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، طراحی این گوشی به شدت شبیه یک رندر اولیه است، به طوری که هر سه دوربین در یک ماژول قرصی شکل قرار گرفته‌اند که با یک نوار فلزی صاف و بی‌پوشش تقویت شده است. در زمان نشت این رندر، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد اینکه سنسور دایره‌ای زیر فلاش LED قرار دارد وجود داشت و اکنون تایید شده است که این یک سنسور درجه حرارت مادون قرمز است.
 
در این ویدئو، گوشی در فاصله بسیار نزدیک روی سر یک فرد حرکت داده می‌شود تا دما را بخواند و مطمئن شود که هیچ مانعی مانند عینک یا کلاه وجود ندارد. تلفن با لرزش نشان می‌دهد که فرآیند کامل شده است و دما را می‌توان مشاهده کرد.
 


پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو احتمالاً در رویداد سخت‌افزاری ماه اکتبر گوگل معرفی خواهند شد که احتمالاً با نسل دوم پیکسل واچ همراه است. اگرچه این گوشی‌ها به اندازه تاشوی 1800 دلاری گوگل که ماه آینده به فروش می‌رسد جذاب نیستند، اما وعده داده شده است که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو با کسری از این قیمت به بازار بیایند، و البته از جدیدترین پردازنده Tensor G3 این شرکت استفاده خواهند کرد.
 
با این که نمی‌توان با اطمینان 100٪ به ویدیوهای فاش شده اعتماد کرد، اما این واقعیت که یوتیوب به سرعت این ویدئو را حذف کرده است می‌تواند باعث باورپذیرتر شدن این خبر شود.
 
کد مطلب: 73059
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای