۰
plusresetminus
سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

فروش سیم کارت های خاص برای خروج از فیلترینگ

با توجه به اختلال دسترسی به اینترنت در ماه های گذشته و همچنین محدودیت استفاده از پلتفرم های اینستاگرام و واتساپ، گردشگران بسیاری برای استفاده از اینترنت سیمکارت و استفاد راحت از فضای مجازی، دچار مشکل شدند.
فروش سیم کارت های خاص برای خروج از فیلترینگ
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------با توجه به اختلال دسترسی به اینترنت در ماه های گذشته و همچنین محدودیت استفاده از پلتفرم های اینستاگرام و واتساپ، گردشگران بسیاری برای استفاده از اینترنت سیمکارت و استفاد راحت از فضای مجازی، دچار مشکل شدند.


 فروش سیم کارت های خاص به گردشگران در کشور
با توجه نزدیک شدن به سال جدید و ورود بیشتر گردشگران به کشور، برای حل این مشکل و برای رضایت و راحتی حال گردشگران، سیم کارت هایی خاص در نظر گرفته شده است که بعد از خرید سیم کارت بتوانند به راحتی و با استفاده از همان سیمکارت از فضای مجازی بدون فیلترینگ استفاده کنند.

بر اساس گزارشات منتشر شده در چند روز اخیر، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص برنامه این وزارتخانه به منظور طراحی سیمکارت‌هایی خاص برای گردشگران خارجی حاضر در ایران، گفت:
«توریست‌ها و گردشگران خارجی در کشور به دلیل فیلترینگ دو پلتفرم واتس‌اپ و اینستاگرام کمی دچار مشکل شده‌اند.
زارع‌پور در همین رابطه گفته است که برای این افراد سیم کارت خاص طراحی می شود: «در نظر داریم با توجه به محدودیت استفاده از این دو پلتفرم، برای گردشگران خارجی که به کشورمان سفر کرده‌اند، سیم‌کارت‌های خاصی را طراحی کنیم که این افراد بتوانند در مدت حضور خود در ایران راحت‌تر و بهتر از فضای‌مجازی استفاده کنند.

این خبر را «پایگاه اطلاع‌رسانی دولت» (پاد) نیز در توییتر منتشر کرده که با واکنش و انتقادهای بسیاری از سوی کاربران روبه‌رو شده است.

در همین راستا محمد فاضلی استاد دانشگاه به این خبر واکنش نشان داد و در صفحه توییترش نوشت:
 ما مردم ایران را هم توریست فرض کنید، فقط اقامت ما متوسط هفتاد و اندی سال است. اگر توریست‌های خارجی برای چند روز اقامت به سیم کارت ویژه نیاز دارند تا از فضای مجازی استفاده کنند، ما توریست‌های بلندمدت هم نیاز داریم.
اول فکر می‌کنید بعد می‌گویید؟ یا می‌گویید بعد فکر می‌کنید؟ یا ...

 
کد مطلب: 72083
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای