۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک بر بستر شبکه همراه اول

همراه اول با در اختیار داشتن شبکه‌ای امن، گسترده و پایدار، بستر برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک کشور شد.
برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک بر بستر شبکه همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش های الکترونیک و نخستین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک همراه اول در رشته های انتخابی بازی های جهانی رومانی و بازی های آسیایی چین با حمایت و همکاری اپراتور اول تلفن همراه برگزار می شود.
 
قرار است در این دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیک که با سه بازی Efootball ، Fifa و PUBG برگزار می‌شود، در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیون تومان به نفرات برتر اعطا شود.
 
مهلت ثبت نام برای شرکت در این رویداد ملی تا روز جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ و از طریق سایت elightra.ir/mciesport است. مرحله مقدماتی مسابقات در حدفاصل 13 تا 16 اسفند سالجاری برگزار می شود که در دو رشته Efootball2023 و Fifa 2023 به صورت حضوری و مسابقات بازی موبایلی PUBG در همین بازه زمانی به صورت آنلاین و تحت نظارت فدراسیون ورزش های الکترونیک آسیا برگزار می شود.
 
اختتامیه و مسابقات نهایی هر سه بازی نیز در روزهای ۱۸ و ۱۹ اسفندماه سالجاری برگزار خواهد شد.
گفتنی است، ورزش های الکترونیک (eSports) یک تورنمنت سازمان یافته است که افراد یا تیم های چند نفره با استفاده از بازی های ویدیویی به رقابت با یکدیگر می پردازند.
 
امروزه ورزش های الکترونیک به عنوان یکی از رشته های ورزشی در دنیا شناخته شده است و تورنمنت های ملی و بین المللی معتبری در این حوزه برگزار می شود.
 
با توجه به اهمیت برخی از پارامترهای اینترنت شامل پایداری، سرعت و ping برای اجرای مسابقات آنلاین، همراه اول به عنوان رکورددار سرعت اینترنت ایران، بستری مناسب برای هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقات فراهم کرده است.
کد مطلب: 72073
برچسب ها: همراه اول
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای