۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

مرورگر اپرا مجهز به ChatGPT می‌شود

ایتنا - موتور جستجوی اپرا دسترسی به یک ربات چت هوش مصنوعی را ممکن می‌کند که پاسخ‌ها به پرسش‌ها را ممکن کرده و می‌تواند به طور مشابه صفحات وب یا مقالات را خلاصه کند
مرورگر اپرا مجهز به ChatGPT می‌شود

اپرا یک ابزار مجهز به چت هوشمند جی پی تی را به نوار کناری مرورگر خود اضافه می‌کند که خلاصه‌ای کوتاه از صفحات وب و مقالات ایجاد شده توسط آن را در دسترس قرار می‌دهد.

به گزارش ایتنا از مهر، این ویژگی تازه که «کوتاه کردن» نام دارد، بخشی از برنامه‌های گسترده‌تر این شرکت برای ادغام ابزارهای هوش مصنوعی در مرورگر اپرا بوده و مشابه کاری است که مایکروسافت با مرورگر اج انجام می‌دهد.

همانطور که در نسخه نمایشی موجود در پست وبلاگ شرکت اپرا نشان داده شده، می‌توانید این ویژگی را با انتخاب دکمه «کوتاه کردن» در سمت راست نوار آدرس فعال کنید. سپس، یک نوار کناری همراه با ChatGPT از سمت چپ به مرورگر اضافه می‌شود که خلاصه‌ای منظم از مقاله یا صفحه وب مورد نظر شما ایجاد می‌کند.

اعلام این خبر توسط اپرا تنها چند روز پس از آن رخ داد که مایکروسافت Bing و Edge مجهز شده به هوش مصنوعی را عرضه کرد.

موتور جستجوی این شرکت دسترسی به یک ربات چت هوش مصنوعی را ممکن می‌کند که پاسخ‌ها به پرسش‌ها را ممکن کرده و می‌تواند به طور مشابه صفحات وب یا مقالات را خلاصه کند و همچنین متونی را برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر تولید کند. گوگل همچنین ربات جستجوی هوش مصنوعی Bard خود را در اوایل این هفته به نمایش گذاشت، اگرچه این ربات هنوز برای عموم کاربران در دسترس نیست.
کد مطلب: 71902
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای