۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

وزیر ارتباطات: اینترنت مشکلی ندارد، مشکل از فیلترشکن‌هاست!

ایتنا - زارع پور خطاب به خبرنگار: شما تیترهای جنجالی می‌زنید، یک چیز می گوییم و یک چیز دیگر می‌زنید؛ دنبال حاشیه هستید خلاصه!
وزیر ارتباطات: اینترنت مشکلی ندارد، مشکل از فیلترشکن‌هاست!
جماران نوشت: وزیر ارتباطات هر دو سؤال خبرنگار ما در خصوص اقدامات وزارت ارتباطات برای رفع کندی اینترنت و همچنین رفع فیلتر پلتفرم های خارجی را بدون پاسخ گذاشت.

عیسی زارع پور در حاشیه تجدید میثاق هیئت دولت با آرمان های امام خمینی(س)، در پاسخ به سؤال خبرنگار جماران درباره اقدامات وزارت ارتباطات برای رفع کندی اینترنت، ابتدا بیان کرد که بعدا مصاحبه می کنیم اما سپس بدون اشاره به مصداق، مدعی شد: شما تیترهای جنجالی می زنید؛ یک چیز می گوییم و یک چیز دیگر می زنید. دنبال حاشیه هستید خلاصه!
وزیر ارتباطات تأکید کرد: ما کندی اینترنت نداریم و بارها گفته‌ام که مشکل فیلترشکن است.

جالب‌تر این که جناب وزیر که چند لحظه پیش خبرنگار جماران را متهم به انتخاب تیترهای جنجالی کرده بود، در پاسخ به سؤال دوم همین خبرنگار در خصوص رفع فیلتر پلتفرم های خارجی، اظهار داشت: من نمی شناسم شما را. اصلا نمی دانم از کجایی برادر من؟!

آقای وزیر اگر ما را نمی‌شناسید بر چه اساسی ادعا می‌کنید تیترهای جنجالی می‌زنیم؟! اصلا مگر باید یک مقام مسئول سابقه آشنایی با خبرنگاری را داشته باشد تا به سئوال او پاسخگو باشد؟

      در این باره بخوانید:
      - زارع پور: اختلال اینترنت جزئی است!
      - وزیر توجیه


 
کد مطلب: 71865
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«ما کندی اینترنت نداریم و بارها گفته‌ام که مشکل فیلترشکن است.»
بزرگوار ، برادر عزیز ، این بنده حقیر از فیلترشکن استفاده نمی کنم ، به دلیل امنیت حسابهای بانکی ، ظاهرا اشتراک با بالاترین سرعت هم دارم ، اما قدیما که شما نوجوان بودید ، با مودم دایال آپ و کمترین سرعت ، چت صوتی و تصویری یاهو هیچ مشکلی نداشت ، سرعت هم ۶۴ بود ، اما حالا با این سرعت های جدید ، سایت های داخلی با کمترین سرعت اجرا و گاها اصولا اجرا نمی شوند ، جالب اینست اینهمه کاربر مدام از کندی سرعت میگویند ، اما مدیران محترم فقط منکر می شوند ، به عبارتی انگاری همه اشتباه می کنند و فقط شما درست می گویید. برادر گرامی گمان نمی کنید این شیوه پاسخگویی درست نباشد؟ به هرحال امید که هرچه هست رفع مشکل شود و همه به خیروخوشی در کنار هم زندگی بی دغدغه و شاد داشته باشیم.انشااله.
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای