۰
plusresetminus
پنجشنبه ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۷

توصیه‌های گوگل برای کاربران جیمیل در سال ۲۰۲۳

ایتنا - ​​​​​​​گوگل به کاربران جیمیل اعلام کرد در ابتدای سال جدید برخی از رویه‌های تازه را دنبال کنند.
توصیه‌های گوگل برای کاربران جیمیل در سال ۲۰۲۳

گوگل اعلام کرد که هوش مصنوعی جیمیل به طور خودکار ایمیل را از هرزنامه و پیام‌های ناخواسته ایمن نگه می‌دارد. با این حال، اگر پیامی فیلتر‌ها را دور بزند، می‌توان با رفتن به کادر کنار پیام، سپس روی نماد گزارش هرزنامه، آن را به عنوان هرزنامه گزارش کرد.

برای بایگانی ایمیل‌ها، آدرس فرستنده را جست و جو کنید، سپس به کادر انتخاب در سمت چپ بالای صفحه رایانه خود، زیر فیلتر جستجو نگاه کنید.

برای انتخاب همه ایمیل‌ها می‌توانید کادر را علامت بزنید یا برای انتخاب ایمیل‌های خوانده‌شده، خوانده نشده، پرچم‌گذاری‌شده یا ستاره‌دار روی پیکان کلیک کنید. سپس بایگانی را فشرده تا بدون حذف کامل آن‌ها را پاک کنید.

پیام‌ها را می‌توان با علامت زدن کادر سمت چپ پیام در صندوق ورودی، کلیک کردن روی منوی سه نقطه نزدیک بالای صفحه و سپس نادیده گرفتن بی‌صدا کرد. در تلفن همراه، روی پیام، سپس منوی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و گزینه نادیده گرفتن را انتخاب کنید.

گوگل اعلام کرد که کاربر باید با بررسی امنیتی حریم خصوصی، رمز عبور ایمن، احراز هویت دو مرحله‌ای و افزودن اطلاعات بازیابی حساب، برای جلوگیری از مسدود شدن حساب از حساب گوگل خود محافظت کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: 71191
برچسب ها: جیمیل ایمیل گوگل
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای