کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

جنجال سفر با جت شخصی برای یکی از مدیران توییتر!

20 آذر 1401 ساعت 12:39

ایتنا - ​​​​​​​یک شرکت اجاره دهنده جت شخصی، از توییتر به دلیل امتناع از پرداخت پول دو سفری که لزلی برلند، مدیر بازاریابی سابق این شرکت شبکه اجتماعی داشته است، شکایت کرد.
گروه خدمات جت شخصی، مدعی شد ۱۹۷ هزار و ۷۲۵ دلار برای سفری که برلند ۲۶ اکتبر از تتربورو نیوجرسی به سانفرانسیسکو و پرواز بازگشت در روز بعد (همان روزی که ماسک قرارداد خرید توییتر را تکمیل کرد) داشته است، طلب دارد. برلند، اوایل نوامبر به همراه شمار زیادی از کارکنان توییتر اخراج شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، طبق قرارداد این شرکت با توییتر، یک نماینده این شرکت شبکه اجتماعی ملزم است پروازهای اجاره‌ای را ثبت کند اما این شرکت خدمات پرواز می‌گوید پیش از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، این شیوه گاهی رعایت نمی‌شد و پروازها از طریق ایمیل و پیامک رزرو شده و پول آن بدون مشکلی پرداخت می‌شد.

بر اساس شکایت این شرکت خدمات پرواز که در دادگاه فدرال در نیوهمپشایر تنظیم شده است، پس از این که مالکیت توییتر به ماسک انتقال یافت، این شرکت حاضر نیست صورتحساب پروازهای برلند را پرداخت کند و مارتی اونیل، مدیر منابع استراتژیک جهانی توییتر مدعی شده است این پروازها مورد تایید مسئول مربوطه قرار نگرفته بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مسئول مربوطه در توییتر، به اونیل اعلام کرده است پاراگ آگراوال، مدیرعامل وقت توییتر با هزینه مذکور موافقت کرده بود و در هفته‌ای که قرار بود قرارداد خرید توییتر توسط ماسک تکمیل شود، این سفر ضروری بود و لزلی برلند، رابط اصلی توییتر با ایلان ماسک بود. اما مدیریت جدید این توضیحات را قبول نکرد.


کد مطلب: 70938

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/70938/جنجال-سفر-جت-شخصی-یکی-مدیران-توییتر

ايتنا
  https://www.itna.ir