۰
plusresetminus
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

مجلس به موضوع افزایش هزینه‌های مشترکان تلفن ثابت ورود کند

ایتنا - ​​​​​​​نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام شرکت مخابرات ایران در خصوص افزایش ۲۰ هزار تومانی هزینه‌های مشترکان تلفن ثابت خواستار ورود مجلس به این موضوع و رسیدگی به آن با قید دو فوریت شد.
مجلس به موضوع افزایش هزینه‌های مشترکان تلفن ثابت ورود کند

محمدعلی محسنی بندپی نماینده نوشهر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان  مجلس در جلسه روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری با تبریک فرارسیدن روز پرستار اظهار کرد: از مجلس یازدهم و دولت سیزدهم تشکر می‌کنم که بالاخره بعد از سال‌ها تعرفه خدمات پرستاری را اجرایی کردند.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون بهداشت و درمان  مجلس در تذکری به وزیر ارتباطات و فناوری گفت: اخیراً شرکت مخابرات ایران طی پیامکی به مشترکان تلفن ثابت اعلام کرده که مبلغ ۲۰ هزار تومان تحت عنوان حداقل هزینه‌های ماهانه تلفن ثابت به صورتحساب ماهیانه‌شان اضافه می‌شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که تا کی باید وزارتخانه‌های مختلف به جای کاهش هزینه‌ها برای افزایش درآمدهایشان دست در جیب مردم بکنند؟ ادامه داد: خواهش من این است که هیئت رئیسه محترم با قید دو فوریت به این موضوع بپردازد و نگذارد که به اقتصاد مردم بیش از این فشار وارد شود.
کد مطلب: 70788
برچسب ها: تلفن ثابت
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای