۰
plusresetminus
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

با شناخت پیش ‌نیازهای ثروت آفرینی میلیارد شدم

از آن‌ جایی ‌که افراد ثروتمند بر دو موضوع پس ‌انداز پول و شیوه کسب درآمد تمرکز دارند من برای شروع کسب ‌و کار خود از این دو بهره بردم و قبل ‌از هر چیزی ابتدا حوزه کاری موفقی را در زمینه تخمه آفتابگردان انتخاب کردم و با یک برنامه اصولی توانستم پله‌ های ترقی را در این مسیر بپیمایم و به ثروت زیادی دست یابم در ادامه به معرفی این حوزه جذاب می پردازم. 
با شناخت پیش ‌نیازهای ثروت آفرینی میلیارد شدم
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------از آن‌ جایی ‌که افراد ثروتمند بر دو موضوع پس ‌انداز پول و شیوه کسب درآمد تمرکز دارند من برای شروع کسب ‌و کار خود از این دو بهره بردم و قبل ‌از هر چیزی ابتدا حوزه کاری موفقی را در زمینه تخمه آفتابگردان انتخاب کردم و با یک برنامه اصولی توانستم پله‌ های ترقی را در این مسیر بپیمایم و به ثروت زیادی دست یابم در ادامه به معرفی این حوزه جذاب می پردازم.

 

تخمه آفتابگردان ایرانی


لازم به ذکر است که تخمه آفتابگردان ایرانی دارای ویتامینهای مهم A و D بوده که می تواند به سم زدایی بدن و کبد کمک زیادی کند همچنین مواد معدنی بسیار زیادی در آن وجود دارد که می تواند ب سلامت کبدتان را تضمین کند البته باید دقت داشت که مصرف تخمه آفتابگردان باید به اندازه باشد و در صورت مصرف زیاد آن عملکرد برعکسی را مشاهده خواهید کرد. کشور ایران به دلیل داشتن مناطق گرم بسیار زیاد محل مناسبی برای کشت تخمه آفتابگردان بوده و محصولاتی که در شهرستانهایی با آب و هوای مطلوب و مناسب کشت می شود کیفیت آن نیز به نسبت سایر مناطق بسیار مناسب است.

 

تخمه آفتابگردان شیراز


تخمه آفتابگردان شیراز طرفدارن زیادی را به خود جلب کرده است به طور کلی محصول تخمه آفتابگردان نیز دارای ارقام گوناگونی می باشد و برای مثال تخمه های شمشیری تخمهای، سیاه و غیره نمونه هایی از آنها می باشند که از لحاظ نژاد با یکدیگر فرق دارند، اما در کل محصولاتی غنی و سرشار از فایده هستند. در خصوص خرید و فروش تخمه آفتابگردان شیراز باید بدانید که فروش این محصول به دو صورت کیلویی و بسته بندی شده انجام می پذیرد. معمولاً محصولاتی که دارای بسته بندی هستند، بهتر مورد پسند واقع می شوند و لازم است که محصول منتخب از نوع محصولات درجه بندی شده و عاری از ضایعات باشد،امروزه اغلب محصولات توسط تولیدکنندگان به صورت یکدست و درجه بندی عرضه می‌ شوند، اما محصولات درجه بندی نشده نیز در بازار موجود هستند.
 

تخمه آفتابگردان چینی زاهدان


تخمه آفتابگردان چینی زاهدان که عمدتا دارای طعمی ایده آل بوده و به همین جهت در شهر های مختلفی کشو عرضه شده و از نمونه های پر مصرف تخمه ای محسوب می گردد. ویتامین B1 یا تیامین نقش مهمی در تبدیل غذا به انرژی دارد و باعث افزایش جریان خون و رسیدن اکسیژن به بدن می شود. فیبر موجود در تخمه آفتابگردان باعث می شود، کلسترول بد یا LDL کاهش یافته و خطر بیماری های قلبی کاهش یابد.

 
کد مطلب: 70754
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای