۰
plusresetminus
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

عسل مزرعه پدرم جهانی شد

وقتی در 16 سالگی پدر خود را از دست دادم تنها راه درآمدی خانواده ما یک مزرعه عسل بود که از پدرم به ارث رسیده بود. امروز که ده ها مزرعه عسل در گوشه و کنار کشور دارم و محصولاتم جهانی شده است به تلاش های خودم افتخار میکنم.
عسل مزرعه پدرم جهانی شد
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------وقتی در 16 سالگی پدر خود را از دست دادم تنها راه درآمدی خانواده ما یک مزرعه عسل بود که از پدرم به ارث رسیده بود. امروز که ده ها مزرعه عسل در گوشه و کنار کشور دارم و محصولاتم جهانی شده است به تلاش های خودم افتخار میکنم.

 

عسل سبلان شهد


عوامل متعددی بر روی قیمت عسل سبلان شهد تاثیر گذار است اما مهم ترین دلیل قیمت مناسب این محصول تولید فراوان آن است، کوه های سبلان شرایط تولید زیاد عسل را برای زنبورداران فراهم کرده است. قیمت نهایی عسل شامل هزینه زنبورداران، هزینه بسته بندی و حمل و نقل آن است، زنبورداران اصولاً محصول خود را به صورت عمده می فروشند که هزینه برداشت بعدی را به دست بیاورند.

 

عسل طبیعی کوهستان وحشی


قیمت عسل طبیعی کوهستان وحشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت بسته به نوع و میزان خرید یا فله ای و بسته بندی بودن محصول و همچنین نوع و کیفیت محصول بسیار متغیر و متفاوت است. همچنین بسته به این که عسل را از کدام فروشگاه و یا فروشنده و با چه برندی تهیه و خریداری کنیم قیمتهای مختلفی دارد بالا و یا پایین بودن قیمت دلیل بر اصالت محصول نمی باشد. زیرا بسیاری از سودجویان علاقمندند که محصولات تقلبی خود را با قیمت بالا به عنوان عسل کوهستان اصل به مشتریان عرضه نمایند. طبیعتا محصولات با کیفیت بالا قیمت بالاتری نیز دارند اما برخی اوقات با خریدهای بیشتر و یا در تخفیفات فصلی و در شرایط استثنایی می توان محصول عسل طبیعی را با قیمت بسیارعالی خریداری و تهیه نمود.
 
 

عسل طبیعی سقز


قیمت عسل طبیعی سقز به دلیل اینکه با کمترین آلودگی تهیه شده، بسیار بهینه است. این عسل دارای بیشترین خاصیت درمانی می باشد و این ماده شیرین منبع غنی از کربوهیدراتها می باشد. عسل طبیعی کوهی عسلی است که زنبور ها آن را در شکاف صخره کوه ها درست می کنند. عسل کوهی خواص بسیاری دارد زیرا این عسل بدون دخالت انسان تهیه و تولید می شود.
 
کد مطلب: 70717
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای