۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

با این چند ترفند ساده ثروتمند شوید

اگر شما نیز به دنبال راه حلی برای ثروتمند شدن هستید پیشنهاد می دهیم تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید. شما برای شروع کسب و کارتان به شناخت ماهی و شیوه نگهداری آن و مسائل مربوط به ماهی نیاز دارید و پس از آگاهی کامل و شناخت انواع ماهی می توایند کسب و کارتان را شروع کنید در ادامه به معرفی چند مدل ماهی می پردازیم.
با این چند ترفند ساده ثروتمند شوید
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------اگر شما نیز به دنبال راه حلی برای ثروتمند شدن هستید پیشنهاد می دهیم تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید. شما برای شروع کسب و کارتان به شناخت ماهی و شیوه نگهداری آن و مسائل مربوط به ماهی نیاز دارید و پس از آگاهی کامل و شناخت انواع ماهی می توایند کسب و کارتان را شروع کنید در ادامه به معرفی چند مدل ماهی می پردازیم.

 

ماهی آنجل


در یک گروه معمولا آنجلها برای انتخاب جفت حرکات و رقصهای مخصوصی را انجام می دهند. ماهی آنجل با سرعت بطرف جفت مورد علاقه شان حرکت می کنند و بنظر می رسد به همدیگر ضربه وارد می آورند ولی اینطور نیست. ابراز علاقه و دعوت به ازدواج و تمایل یکدیگر را با این حرکات به نمایش می گذارند. ادامه این حرکات رقصها و گردشگهای سریع به چپ و راست بالاخره انتخاب جفت را در برخواهد داشت زمانیکه اعلام قبول ازدواج را نر و ماده با یکدیگر دادند. آنوقت جفت یکدیگر را پذیرفته و حرکات به شکل منظم و دقیق ظاهر می شوند. بطوریکه موازی با همدیگر و در یک ستون و به یک فاصله معین با همدیگر حرکت می کنند.

 

ماهی هوکی


گوشت ماهی هوکی بسیار لطیف و سفید و مرطوب است، که همان طور در قسمت بالا گفته شده است، بسیار کم استخوان می باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های ماهی هوکی، جدا شدن راحت پوست ان از ماهی و تکه تکه کردن ان می باشد. قابل توجه است، که این ماهی پر از ویتامین و پروتئین می باشد. یکی از ویتامین های این ماهی، ویتامین B است که در تنظیم سلول های عصبی بسیار تاثیر گذار و مهم است. همچنین پروتئین داخل این ماهی به راحتی جذب دستگاه گوارش بدن می شود و به طور کلی در بدن انسان به مصرف نیز می رسد.
 
 

ماهی مولی


مولی ها جزو خانواده زنده زاها هستند و یکی از مناسب ترین ماهی ها برای نگهداری و تکثیر به شمار میروند. اگر شما سه یا چهار ماهی مولی نر و ماده را در یک تانک بزرگ که از گیاهان پوشیده شده باشد رها کنید بعد از پنج الی شش ماه این تانک از ماهی پر خواهد شد. مولی ها برای تکثیر با یکدیگر آمیزش دارند و نوزاد در شکم ماهی ماده پرورش می بابد و سپس به صورت زنده در آب از مخرج ماهی ماده خارج میشوند. شما برای تکثیر به دو شکل میتوانید عمل کنید یا اینکه آکواریم را طوری دکر بندی کنید که بچه ها قادر به پنهان شدن باشد. بنابراین یا تانک باید از گیاهان متراکم شود تا بچه ها پنهان شوند یا اینکه بعد از دنیا آمدن بچه ها، را به تانک دیگری منتقل کنید یا از زایشگاه برای انجام تکثیر استفاده کنید.
 
کد مطلب: 70688
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای