۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

با استراتژی و ایده ای که داشتم از فرش به عرش رسیدم

جدا از آنچه که می‌تواند مزیت شما به عنوان یک اقدام‌کننده‌ی ثانی باشد، جایگاه خود را با پیشگامی کسب و کار خودتان تحکیم کنید خواه در یک منطقه‌ی جغرافیایی جدید کارتان را معرفی کنید، و خواه به بخش ناشناخته‌ای از بازار وارد شوید یا یک مدل کسب و کاری را ثبت کنید که ماندگارتر از بقیه باشد. همیشه جای پیشرفت در کسب و کارها وجود دارد از بازارهای بالغ گرفته تا بازارهایی که به تازگی ظهور کرده‌اند من نیز با استفاده از این ایده کسب و کارم در حوزه سرامیک را گسترش دادم و اکنون به سود خوبی دست پیدا کرده ام.
با استراتژی و ایده ای که داشتم از فرش به عرش رسیدم
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------جدا از آنچه که می‌تواند مزیت شما به عنوان یک اقدام‌کننده‌ی ثانی باشد، جایگاه خود را با پیشگامی کسب و کار خودتان تحکیم کنید خواه در یک منطقه‌ی جغرافیایی جدید کارتان را معرفی کنید، و خواه به بخش ناشناخته‌ای از بازار وارد شوید یا یک مدل کسب و کاری را ثبت کنید که ماندگارتر از بقیه باشد. همیشه جای پیشرفت در کسب و کارها وجود دارد از بازارهای بالغ گرفته تا بازارهایی که به تازگی ظهور کرده‌اند من نیز با استفاده از این ایده کسب و کارم در حوزه سرامیک را گسترش دادم و اکنون به سود خوبی دست پیدا کرده ام.

 

سرامیک خاک قرمز


در فصل زمستان که هوا سرد می شود به دلیل وجود و رخ دادن انجماد و انقباض در صنعت ساختمان از مصالح مختلفی باید استفاده کرد که یکی از این محصولات مناسب کاشی و سرامیک خاک قرمز ضد سرما می باشد.
بهتر است که برای کار کردن و استفاده از کاشی و سرامیک در مناطق سردسیر از نوع پرسمان آن استفاده کنید زیرا این محصولات دارای مقومت و دوام خوبی در برابر سرما هستند و از آنجایی که دارای منافذ کمی در رویه خود هستند وبعضا گاهی از این کاشی ها هیچ منفذ کوچکی نیز ندارند که سبب شکستگی کاشی در هوای سرد شود، زیرا همانطور که می دانید با جمع شدن آب درون این منافذ و یخ زدگی آن امکان شکستن کاشی زیاد می شود.

 

سرامیک ایرانی


با پیشرفت علم و گسترش صنایع گوناگون تولیدات بهداشتی صنعت نیز افزایش پیدا کرد و در راستای بهبود سلامت و حفظ بهداشت محیط برای انسان حرکت های مثبتی به همراه داشت. یکی از این تولیدات کاشی و سرامیک ایرانی ضد باکتری می باشد که برای موارد مختلفی مانند استخرها و حمام های عمومی که افراد زیادی در آن رفت و آمد دارند و احتمال شیوع بیماریها از طریق میکروب زیاد است به کار می رود.
 
 

سرامیک آشپزخانه


یکی از زیباترین و شیک ترین طراحی های کاشی و سرامیک آشپزخانه متعلق به کاشی شش ضلعی می باشد که در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید شده و برای مکان های مختلفی مثل حیاط، پارکینگ، استخر و سونا، حمام و سرویس بهداشتی و غیره به کار می رود.
اکثر ارائه دهندگان انواع کاشی و سرامیک این نوع سرامیک را برای مشتریان عرضه می کنند که علاوه بر مکان های ذکر شده برای بالکن و راه پله نیز استفاده می شود و در بسته های 10 عددی در وزن های مختلفی که معمولا هر بسته یک متر مکربع را پوشش می دهد موجود می باشند و در طرحهای رنگی برای سطوح صاف با لعابهای مات به کار می روند و سایز آنها معمولا در ابعاد 30 در 30 و از جنس پرسلانی تولید می شوند.
 
کد مطلب: 70686
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای