۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

عناب خوش رنگ به زندگی ام رنگ و لعاب داد

من که از زندگی یکنواخت و معمولی خودم خسته شده بودم به پیشنهاد یکی از اقوام وارد حوزه کاری عناب شدم که با این تصمیم ثروت را به زندگی ام هدیه دادم که موجب شد زندگی ام رنگ و لعاب تازه ای بگیرد، با توجه به اینکه من در این حوزه موفق شدم تصمیم دارم جهت ایده دادن به شما انواع عناب را معرفی کنم.
عناب خوش رنگ به زندگی ام رنگ و لعاب داد
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------من که از زندگی یکنواخت و معمولی خودم خسته شده بودم به پیشنهاد یکی از اقوام وارد حوزه کاری عناب شدم که با این تصمیم ثروت را به زندگی ام هدیه دادم که موجب شد زندگی ام رنگ و لعاب تازه ای بگیرد، با توجه به اینکه من در این حوزه موفق شدم تصمیم دارم جهت ایده دادن به شما انواع عناب را معرفی کنم.

 

عناب صادراتی


عناب صادراتی یکی از بهترین گزینه ها برای تجار محسوب می شود که سود بالایی را به همراه دارد عناب خواص فراوانی دارد که به آن می پردازیم، عناب سرشار از پتاسیم است و سدیم کمی دارد. پتاسیم رگ های خونی شما را شل می کند و به تنظیم سطح فشار خون کمک می کند. این میوه همچنین به عنوان یک عامل ضد آتروژن عمل می کند. از رسوب چربی و گرفتگی عروق شما جلوگیری می کند. همچنین مشخص شد که عناب به کاهش میزان چربی در خون نوجوانان چاق کمک کرده است. می تواند خطر بیماری قلبی را در نوجوانان کاهش دهد. مصرف حداقل 40 میلی گرم عناب در روز ممکن است سلامت دستگاه گوارش را تقویت کند. می تواند محیط کلی ناحیه گوارشی شما را بهبود بخشد. این میوه همچنین دارای مواد شیمیایی گیاهی مهمی است که می تواند برای سلامت کلی مفید باشد. در مطالعات موش، عصاره میوه عناب پتانسیل پیشگیری از زخم معده را دارد. مطالعات بیشتر برای درک این اثرات در انسان نیز ضروری است.

 

عناب احمر


عناب احمر یکی از پرطرفدارترین انواع عناب می باشد، این میوه کوچک سرشار از ویتامین های A و C است که آنتی اکسیدان های قوی هستند. این مواد مغذی ضروری با آسیب های رادیکال های آزاد مبارزه می کنند که در غیر این صورت می توانند سیستم ایمنی را به خطر بیندازند و خطر ابتلا به سرطان، بیماری قلبی و پیری سریع را افزایش دهند. این مواد مغذی با تنظیم تولید سیتوکین های التهابی به این امر دست می یابند. در مطالعات روی جوندگان، عصاره عناب برای سرکوب آزاد شدن هیستامین مشخص شد. هیستامین ترکیبی است که سلول ها در پاسخ به واکنش های التهابی آزاد می کنند. این میوه دارای خواص ضد حساسیت و جلوگیری از حساسیت مفرط است.
 

عناب خشک


عناب خشک  یکی از پرکاربردترین انواع عناب می باشد، لازم به ذکر است به طور سنتی از عناب خشک برای درمان علائم استرس، اضطراب و افسردگی استفاده می شود. این میوه اثر آرام بخشی بر ذهن و بدن دارد. مطالعه ‌ای که روی موش‌ ها انجام شد نشان داد که عناب با مصرف دوزهای پایین ‌تر اضطراب را کاهش می ‌دهد و در صورت مصرف در دوزهای بالاتر اثر آرام‌بخشی دارد. هیچ مطالعه ای بر روی انسان انجام نشده است که شواهد قطعی برای همین موضوع ارائه دهد. اما خوردن یک مشت عناب در مواقعی که استرس خاصی دارید ضرری ندارد.
 
کد مطلب: 70671
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای