کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با درست کردن انواع سالاد های خانگی موجب خوشبختی فرزندم شدم

29 آبان 1401 ساعت 11:45

هر مادری آرزویش خوشبختی فرزندانش است. من هم دخترم به تازگی ازدواج کرده بود و برای تامین جهیزیه اش مشکلاتی داشتم. از قبل از آن هم انواع سالاد ها رو توی خونه درست میکردم و بسته بندی شده به رستوران ها میدادم تا اینکه یکی از مشتریان که رستوران زنجیره ای داشت از من تعداد زیادی از سالاد ها را خواست و من هم که به تنهایی از پس اماده کردنش بر نمی آمدم از سه نفر از دوستانم کمک گرفتم و همین موجب شد هم خودم درآمد خوبی داشته باشم هم سه نفر هم صاحب شغل کنم. حال میخواهم چند نمونه از آن را برایتان شرح بدم.


---------------- رپرتاژ آگهی -----------------هر مادری آرزویش خوشبختی فرزندانش است. من هم دخترم به تازگی ازدواج کرده بود و برای تامین جهیزیه اش مشکلاتی داشتم. از قبل از آن هم انواع سالاد ها رو توی خونه درست میکردم و بسته بندی شده به رستوران ها میدادم تا اینکه یکی از مشتریان که رستوران زنجیره ای داشت از من تعداد زیادی از سالاد ها را خواست و من هم که به تنهایی از پس اماده کردنش بر نمی آمدم از سه نفر از دوستانم کمک گرفتم و همین موجب شد هم خودم درآمد خوبی داشته باشم هم سه نفر هم صاحب شغل کنم. حال میخواهم چند نمونه از آن را برایتان شرح بدم.

 

سالاد الویه


برای مهمانی و مجالس سالاد الویه گزینه بسیار مناسبی برای یک پذیرایی فوق العاده است. سالاد نخود فرنگی از سبزیجات متنوع و خود نخود فرنگی تهیه میشود که خواص فراوانی دارد. سالاد الویه که در کشورهای دیگر با نام سالاد روسی مشهور است، اولین بار در رستورانی در مسکو توسط یک آشپز به نام Olivier ابداع شد. سالاد الویه که گاه به عنوان سالاد کنار غذا مصرف می‌شود، غذایی کاملی با پایه تخم‌مرغ و سیب‌زمینی می‌باشد که باید به عنوان غذای اصلی و به مقدار کم میل شود. اگرچه بسیاری از افراد به این غذا مرغ اضافه می‌کنند، اما بدون آن ‌هم غذایی کامل برای بچه‌های در سنین رشد محسوب می‌شود که رعایت نکاتی کوچک می‌تواند آن ‌را به غذایی سالم تبدیل کند.

 

سالاد انار


سالاد انار می تواند هم با عنوان پیش غذا استفاده شود و هم با عنوان غذای اصلی که سرشار از انواع ویتامینها و پروتئینها و به خصوص فیبر بوده که نیاز بدن را به انواع املاح معدنی بر طرف می سازد، همچنین سالادهایی مثل سالاد لوبیا چیتی دارای ارزش غذایی فوق العاده بالایی می باشند که تامین کننده ی انرژی لازم یک فرد بالغ در طی روز می باشد. جالب است بدانید که متخصصان طب تغذیه استفاده از سالاد را بعد از غذا بسیار توصیه می کنند. سالاد انار و کلم سفید بیشتر تم یلدایی و پاییزه دارد. طرز تهیه سالاد انار و کلم سفید بسیار ساده است. اما بر خلاف دستور ساده ای که دارد، طعمی بسیار خوشمزه دارد. این سالاد دستور های مختلفی برای تهیه اش دارد اما انار و کلم سفید از مواد اصلی و ثابت این سالاد هستند.
 

سالاد کلم


یکی از صیفی جات پرطرفدار کلم سفید است که در تهیه انواع سالاد های مجلسی از جمله سالاد کلم و لبو کاربرد دارد. کلم سفید نسبت به کلم های دیگر پر مصرف تر و پر خاصیت تر است و به سبب خاصیت و طبع گرمی که دارد در بعضی از غذاها و در بیشتر سالاد ها از آن استفاده می شود. یکی از سالادهای بسیار خشومزه و دلچسبی که می توانید برای مشتریان خود تهیه نمایید و یا آن را برای خانواده خود تدارک ببینید سالاد کلم سفید ارگانیک رستورانی است که بسیار پرطرفدار بوده و شباهت غیر قابل انکاری نیز با سالاد اندونزی دارد. این سالد فصل فصل دوست داشتنی و البته پرمصرف به راحتی متواند جایگزین سالادهای شیرازی و کاهو معمولی شود.
 


کد مطلب: 70609

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/70609/درست-کردن-انواع-سالاد-های-خانگی-موجب-خوشبختی-فرزندم-شدم

ايتنا
  https://www.itna.ir