۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

تولید ترشک زندگی من را به ثروت رساند

برای رسیدن به ثروت لازم است سخت تلاش کرد و با یک فکر و ایده ی خوب میلیاردر شد، در این شرایط اقتصادی من توانستم با ایده ی تجارت ترشک کسب و کار خود را در این زمینه شروع کنم.
تولید ترشک زندگی من را به ثروت رساند
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------

برای رسیدن به ثروت لازم است سخت تلاش کرد و با یک فکر و ایده ی خوب میلیاردر شد، در این شرایط اقتصادی من توانستم با ایده ی تجارت ترشک کسب و کار خود را در این زمینه شروع کنم.
موفقیت غیر ممکن نیست بلکه با شناخت مسیر درست برای کسب درآمد میتوانیم به جایگاه های بالایی برسیم. در ادامه شما را با گوشه ی از فعالیت هایم آشنا خواهم کرد.

 

ترشک انار


ترشک انار یکی از خوشمزه‌ترین تنقلات پاییزی است که مواد اصلی این ترشک، انار و نبات است. بزرگترین شب سال یا همان شب یلدا یکی از مهم‌ترین شب‌هایی است که مردم ایران رسیدن آن را با یکدیگر جشن می‌گیرند. به طور معمول برای پذیرایی در این شب از تنقلات و میوه‌هایی همچون انار و هندوانه استفاده می‌شود. ترشک انار یکی از بهترین تنقلات است که به دلیل وجود انار در خود، یک خوراکی یلدایی محسوب شده و در میز پذیرایی شب یلدا زودتر از بقیه خوراکی‌ها تمام می‌شود. پس چه بهتر که این خوراکی پرطرفدار را در خانه تهیه کنید تا سالم بوده و خواص انار را نیز داشته باشد.

 

ترشک آلو جنگلی


شما هم با شنیدن اسم ترشک آلو جنگلی، ذهنتان می‌رود به درکه، دربند و البته شمال؟ یا به سختی می‌توانید، آب دهنتان را قورت دهید؟! جالب است بدانید که این ترشک خوشمزه از میوه درخت آلو جنگلی تهیه می‌شود. آلو جنگلی یک میوه خودرو و وحشی است که در جنگل‌ها رشد می‌کند. کسانی که آلو جنگلی را دوست دارند، به هیچ عنوان طعم ترشک آلو جنگلی را از دست نمی‌دهند.
باید حواستان به رنگ و مزه ترشک باشد. بسیاری از فروشندگان برای فروش بیشتر از راه‌های غیر بهداشتی رنگ و مزه آن را تغییر می‌دهند که باعث مریضی معده خواهد شد. اما با این حال نمی‌شود، بی‌خیال خوردن ترشک‌ها شد، می‌شود؟
پیشنهاد ما به شما خرید این ترشک از مزبار است که رنگ و مزه طبیعی دارد و بعد از خوردن آن زبانتان رنگی نمی‌شود!
ترشک آلو جنگلی یک تجربه لذت بخش برای خوردن یک مزه ی ترش است. اگر به طعم ترش علاقه دارید پیشنهاد ما به شما ترشک آلو جنگلی و ترشک زرد آلو زرشکی است. این محصولات برای میز مزه و سینی پنیر انتخابی عالی هستند.
 

 ترشک آلو سبز


ترشک آلو سبز یکی از انواع ترشی های جدید و بسیار پر طرفدار ایرانی است که برخلاف دیگر ترشی ها به دلیل اینکه گوجه سبز یک میوه فصلی است در فصل بهار یا تابستان تهیه می شود. این ترشی علاوه بر اینکه طعم بسیار خوبی دارد برای سفره آرایی نیز مفید است.
با مقدار موادی که در این دستور قرار گرفته است می توانید یک شیشه کوچک ترشی گوجه سبز تهیه کنید. در صورتی که می خواهید مقدار کمتر یا بیشتری ترشی گوجه سبز تهیه کنید کافیست مقدار مواد را ضرب یا تقسیم کنید. با آموزش طرز تهیه ترشی گوجه سبز با پارسی دی همراه باشید.
 

 
کد مطلب: 70606
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای