۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

پذیرای ثروت باشید تا به سمت شما بیاید

اگر موقعیت هایی که در زندگیتان پیش می آید را از کنارش به راحتی عبور نکنید و همیشه به کسب ثروت فکر کنید هیچگاه شکست نخواهید خورد زیرا اگر پذیرای پول باشید و به دنبال آن بروید قطعا به سمت شما می آید و شما را برای رسیدن به خواسته هایتان همراهی می کند.
پذیرای ثروت باشید تا به سمت شما بیاید
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------اگر موقعیت هایی که در زندگیتان پیش می آید را از کنارش به راحتی عبور نکنید و همیشه به کسب ثروت فکر کنید هیچگاه شکست نخواهید خورد زیرا اگر پذیرای پول باشید و به دنبال آن بروید قطعا به سمت شما می آید و شما را برای رسیدن به خواسته هایتان همراهی می کند.

 

پرده پذیرایی


این نوع از پرده پذیرایی دارای طرح و مدل های جدیدی می باشند که امروزه در بازار داخلی فروش آن بسیار رواج پیدا کرده است؛ یکی از مزیت های این محصول راحتی در نصب پرده پرده زبراشید بوده که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.
مزیتی که این گونه پرده ها در برابر انواع پرده های قدیمی دارد، نوردهی بسیار بالای آن می باشد که علاوه بر زیبایی آن در محیط منزل، می تواند به عنوان یک نورده عالی عمل کند.
پرده های زبرا دارای طرح های متفاوتی اعم از ساده و طرحدار می باشند. طرح های ساده آن معمولا دارای قیمت های پایین تری بوده اما مدل های گلدوزی شده و یا ترک آن از قیمت بالاتری برخوردار هستند؛ جنس این پرده ها معمولا از پارچه، کتان و پلی استر می باشند.
مزیتی دیگری که این نوع از پرده ها دارد، این است که قسمت های توری و پارچه ای آن می تواند به صورت افقی در کنار هم قرار بگیرد و می توان با چرخاندن نخ پرده، قسمت های یک شکل را روی هم قرار داد تا نور دهی آن با وجود کشیده شدن پرده همچنان ادامه داشته باشد.

 

پرده زبرا


امروزه خرید و فروش پرده زبرا به دلیل تنوع بالا در جنس، کیفیت، طرح، رنگ و دیگر محاسنی که این پرده های نسل جدید دارند در بازار بسیار رایج و متداول هستند. پرده های زبرا به نوعی پرده های کرکره ای در حالت افقی گفته می شود.
به طور کلی این پرده ها در سه حالت تنظیم می شوند که حالت بسته از ورود نور جلوگیری کرده و حالت باز نور را به طور کامل وارد فضا می کند همچنین وجود دو لایه موازی و راه راه در آن امکان ایجاد فضای سایه روشن را به مصرف کننده می دهد.
تمامی پرده های زبرا امکان ایجاد تنظیم و کم و زیاد کردن نور را دارند، این پرده ها را می توان به دو صورت دستی و برقی به وسیله ی ریموت نیز کنترل کرد. معمولا پرده های زبرا از ترکیب تور و پارچه تهیه و تولید می شوند.
 

پرده


در اینجا می توان به پرده فانتزی آشپزخانه زبرا اشاره کرد که علاوه بر زیبایی خودش بسیار محصول کاربردی برای آشپزخانه می باشد چون هم می تواند در شیک و خاص بودن آشپزخانه نقش مهمی را ایفا کند و هم اینکه نور دهی بسیار خوبی را به داخل آن داشته باشد.
در تعیین قیمت پرده ساده شیک آشپزخانه نیز می توانیم بگوییم که نوع برند پرده انتخابی، بسیار در تعیین قیمت آن موثراست زیرا بعضاً نام تجاری هر محصول باعث افزایش قیمت آن به دلیل کیفیت مواد تولیدی محصول ذکر شده است.
آشپزخانه در هر خانه ای از مهم ترین بخش های آن می باشد و کاملا محیطی است که نیاز دارد در طول روز نور زیادی را داشته باشد؛ فضای آشپزخانه باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر شیک بودن آن بسیار کاربردی و مورد استفاده قرار بگیرد.
 
کد مطلب: 70593
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای