۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

خانم خانه داری هستم که درآمد بسیار بالایی دارم

بخاطر خانه داری ادامه تحصیل ندادم و از اینکه درآمدی نداشتم ناراحتم بود. تا اینکه با دوستم تصمیم گرفتیم در خانه شروع به فعالیت کنیم. خیارشورهایی که تولید می کردیم ابتدا با قیمت مناسب فروختیم تا مشتری جذب شد. بعد برای خودمان برندی انتخاب کردیم و حالا روزانه درآمد بسیار بالایی از این راه داریم.
خانم خانه داری هستم که درآمد بسیار بالایی دارم
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------بخاطر خانه داری ادامه تحصیل ندادم و از اینکه درآمدی نداشتم ناراحتم بود. تا اینکه با دوستم تصمیم گرفتیم در خانه شروع به فعالیت کنیم. خیارشورهایی که تولید می کردیم ابتدا با قیمت مناسب فروختیم تا مشتری جذب شد. بعد برای خودمان برندی انتخاب کردیم و حالا روزانه درآمد بسیار بالایی از این راه داریم.

 

خیارشور ریز


همه ی ما از یکسری چاشنی ها حین صرف غذا استفاده می کنیم. این موضوع می تواند مربوط به ذائقه هر کدام از ما باشد. همین امر موجب تجارت خیارشور ریز شده است.
خیار شور ها در اندازه های مختلفی آماده می شوند. یکسری در اندازه های قلمی و به همین ترتیب تا اندازه های بزرگ تر می روند. شرکت های تولیدی با بهره مندی از دستگاه های فوق پیشرفته در بخش تولید مواد غذایی، اقدام به بسته بندی خیارشور می نمایند.
محصولات تولیدی با توجه به نحوه تولید و پروسه های که طی می کنند دارای قیمت های مختلفی می باشد. همچنین عواملی باعث تغییر قیمت روزانه آن ها می باشند. فروش روز خیار شور در این دسته بندی ها تا حدودی قرار دارد. موارد زیادی بر روی قیمت محصول تاثیر می گذارد. به خرج و نگهداری محصول توسط تولید کننده بستگی های زیادی دارد. یک محصول برای رشد نیاز به رسیدگی دارد.

 

خیارشور خانگی


اگر از هر کسی بپرسید که به چه چیزی به عنوان مخلفات غذایی علاقه دارد بدون شک خیارشور خانگی و ترشی کلم را مثال می زند که به دلیل دستور تهیه ی بی نظیر آن است که اینقدر معروف شده است. حتما برای شما هم پیش امده است که بین مواردی که در کارخانه درست شده اند و محصولی که به صورت دستی و خانگی تهیه شده است نمونه ای را بردارید که به طعم طبیعی تر نزدیک است. بدون شک این مسئله می تواند یکی از موضوعات قابل بحث در بین افراد زیادی باشد.
یکی از ویژگیهایی که این نمونه ای محصولات دارند این است که طعم دهنده هایی که هنگام تولید به ان اضافه شده است تا قبل از مصرف همراه آنها می مانند. بسیاری از سبزیهای معطر هستند که با دیگر چاشنیها درون دبه ی خیارشور ریخته می شوند و سپس درب آن محکم بسته می شود و تنها با باز شدن پلمپ دبه می توانید به جداسازی خیارشورها از مواد طعم دهنده بپردازید. کیفیت این دسته از محصولات به قدری بالا است که افراد زیادی در پی تهیه آنها می باشند.
 

خیارشور پامچال


یکی از پر خواصیت ترین و بهترین فراورده های سیفی جات یعنی خیارشور پامچال خانگی است که بسیار پر خواصیت بوده و دارای ویژگیهای برتر است که اکنون می خواهیم به چند مورد از ان بپردازیم. یکی از خواص ویژه این محصول یعنی خیار شور پامچال برای درمان سرطان طحال و یا در پیشگیری از بیماری طحال بسیار عالی بوده است، و یکی دیگر از خواص ان کمتر کردن خطر ابتلا به عفونتهای مخمری می باشد.
سومین مورد از ویژگی و یا مزایای خیار شور پامچال این است که از گرفتن یبوست دور می کند و محصولی معجزه اور است زیرا که برای کمتر شدن استرس و بهتر شدن حالت روانی کمکی بسیار زیادی می کند.
 
کد مطلب: 70592
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای