۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

تبعیض میان من و خواهرم در بزرگسالی ثروتمندم کرد

بچه که بودم پدرم در گلخانه برای من نهال خیار خاردار کاشته بود و برای خواهرم درخت یاس. بزرگ شده بودم و سر این موضوع هنوز کنایه میزدم که یاس کجا و خیار خاردار کجا. تا اینکه تصمیم گرفتم محصولش را بفروشم و کار به جایی رسید که از حکمت آن تبعیض امروز گلخانه های زیادی دارم که درآمد بالایی دارند.
تبعیض میان من و خواهرم در بزرگسالی ثروتمندم کرد
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------بچه که بودم پدرم در گلخانه برای من نهال خیار خاردار کاشته بود و برای خواهرم درخت یاس. بزرگ شده بودم و سر این موضوع هنوز کنایه میزدم که یاس کجا و خیار خاردار کجا. تا اینکه تصمیم گرفتم محصولش را بفروشم و کار به جایی رسید که از حکمت آن تبعیض امروز گلخانه های زیادی دارم که درآمد بالایی دارند.

 

خیار خاردار


خیار خاردار از محصولاتی است که صادراتش از ایران در شرایط بسیار خوبی است و تولید آن در کشور زیاد می باشد و ظرفیت تولید بیشتر هم وجود دارد. 
کشور چین هم یکی از تولید کنندگان بزرگ خیار است که با تولید ۵٫۴ میلیون تن در سال اولین کشور تولید کننده خیار در جهان است و پس از آن ترکیه با ۱٫۷۵۴ میلیون تن در سال مقام دوم و ایران ۱٫۵ میلیون تن در سال سومین کشور می باشد.
کشورهای زیاد دیگری هم هستند که خیار تولید می کنند و آمریکا، اسپانیا، هلند و یونان هم از دیگر صادر کنندگان خیار می باشند و این نشان می دهد که این محصول از ظرفیت صادرات بالایی برخوردار است.

 

خیار صادراتی


خیار صادراتی گلخانه ای تفاوت زیادی نسبت به خیار مزرعه ای دارا می‌باشد که یکی از بارز ترین آن در خیار گلخانه ای این محصول جای بذر وجود دارد اما خبری از خود بذر نخواهد بود.
خیار گلخانه ای شکل ظاهری مناسب و خوش فرمی را خواهد داشت که بسیار قلمی و رنگ سبز با کیفیت دارا می‌باشد. همچنین این محصول بخاطر اینکه مواد کود مناسبی را مصرف خواهد کرد دارای بافتی ترد و خوش طعم خواهد بود.
خیار گلخانه بخاطر همین نوع ویژگیهای عالی که دارد زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد تا حتی به کشورهای خارجی نیز صادر می‌شود.
ین محصول در بسته بندی مختلف و شیک به کشورهایی مانند: ترکیه، روسیه، عراق و غیره صادر خواهد شد. در ضمن باید به این نکته هم اشاره کرد این محصول دارای قیمت بیشتری نسبت به خیار مزرعه ای می‌باشد.
 

خیارشور ریز


یکی از پایه های اساسی هر کشور که موجب پیشرفت آن می شود، قدرت صادرات محصولات تولیدی آن می باشد. صادرات خیارشور ریز در ایران بسیار موفق بوده است. افراد زیادی در تلاش هستند تا محصولات با کیفیتی را تولید و در بازار رقابت با نمونه های داخلی و همچنین برند های خارجی بتوانند جایگاه مناسبی را کسب نمایند. صادرات خیارشور در ابتدا از بهره برداری باغات پرورش خیار شروع می شود.
این محصول بسیار خوشمزه می باشد و شما می توانید در اندازه دلخواه اقدام به خرید آن نمایید. خیار شور همان خیار های نرسیده می باشد. کشاورزانی که در امر پرورش صیفی جات فعالیت می نمایند، این خیار ها را قبل از اینکه بیشتر رشد کنند، برداشت می کنند و در اختیار شرکت های تولید کننده خیارشور قرار می دهند. قیمت های خرید و فروش این محصول به اندازه و برند تولیدی خیارشور برمی گردد.
 
کد مطلب: 70586
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای