۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

انتقالی پدرم به ورامین بعدها مرا ثروتمند کرد

پدرم معلم بود و به ورامین منتقل شد. من متولد تهران بودم و آینده ای برای خودم آنجا نمی دیدم. خانه ی نقلی با حیاطی که گلخانه داشت و پر از خیار بود. مادرم ذوق کرده بود چون عاشق خیارشور بود. ذوق مادرم باعث شد برای فروش اقدام کنم. آینده من اینجا ساخته شد و حالا درآمد عجیبی از این راه داریم.
انتقالی پدرم به ورامین بعدها مرا ثروتمند کرد
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------پدرم معلم بود و به ورامین منتقل شد. من متولد تهران بودم و آینده ای برای خودم آنجا نمی دیدم. خانه ی نقلی با حیاطی که گلخانه داشت و پر از خیار بود. مادرم ذوق کرده بود چون عاشق خیارشور بود. ذوق مادرم باعث شد برای فروش اقدام کنم. آینده من اینجا ساخته شد و حالا درآمد عجیبی از این راه داریم.

 

خیار ورامین


خیار در بازار و میوه های تره بار به دو نوع مزرعه ایی و گلخانه ایی یافت می شود که در ورامین باتوجه به خیار گلخانه ایی که در مزارع آن یافت و کشت می شود دارای قیمت مناسبی است که می توان آن را مربوط به فراوانی آن در این فصول و در این شهر دانست. از این رو افراد و تجار زیادی محصولات خیار ورامین گلخانه ای و گوجه فرنگی گیلاسی را از پیش خریداری می کنند و در معرض عموم قرار می دهند و با توجه به اینکه در صادرات آن به شهرهای دیگر مرسوم شده است با قیمتهای مختلف و بیشتری به فروش می رسانند. در زمینه سودآوری برای خود به نوعی سوداگری می کنند و محصولات مزارع را با قیمت کمتری خریداری و با قیمتهای بالایی در بازارها عرضه می کنند و موجب آشفتگی بازارهای مختلف این گیاه می شوند.

 

خیار شور ایرانی


امروزه خیارشور ایرانی در کنار تمام غذاهای سنتی و فست فود نیز استفاده می شود که هم طعم دهنده ای عالی بوده و هم چاشنی ای درجه یک می باشد که مورد توجه افراد بزرگسال و همچنین کودکان نیز بوده است. همچنین بسیار دیده شده که از خیار شور اصالت در تهیه ترشی نیز استفاده می کنند چرا که طعمی عالی و خوشمزه ای به ترشی می دهد.
خیارشور خوراکی پرآب است که باعث می شود فرد زود سیر شود و دست از غذا بکشد و این امر باعث کاهش وزن می شود و برای افرادی که در دوره رژیم قرار دارند خیار شور یک وعده غذایی کامل به حساب می آید. خیارشور خارجی با ایرانی تفاوت چندانی ندارد و تنها تفاوت آن روش تولید محصول است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.
 

خیارشور حلب

 خیارشور صنعتی بیشتر در حلب وشیشه بسته بندی می شود واز این رو به آن خیارشور حلب هم می گویند. واقعیتهایی در مورد خیارشور و کاهش وزن مردم هم می پرسند. آیا خیارشور برای کاهش وزن مفید است؟ بله. قراردادن خیارشور در رژیم غذایی خود به عنوان یک میان وعده سالم می تواند به کاهش وزن کمک کند، زیرا کالری کمی دارد.
خیار منبع عالی از ویتامین ها، مواد معدنی و الکترولیت ها است. با این حال، بسیاری از مردم از زمان و نحوه خوردن خیار درختی آگاه نیستند. گفته می شود خیار را باید همیشه در طول روز خورد. خوردن خیار در بعدازظهر حداکثر سود را به همراه دارد.
هزینه کلی خیارشورهای وارداتی در سالهای گذشته: خیارشور وارداتی از سال 2016 در سطح بین المللی، 535.6 میلیون دلار هزینه داشته است، که برای همه کشورهای واردکننده به طور متوسط 31 درصد افزایش یافته است. از سال 2019 تا 2020، خیارشورهای وارداتی جهانی 7.4 درصد افزایش قیمت داشته است.
 
کد مطلب: 70583
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای