۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

از سیر شور تا طعم شیرین ثروتمند شدن

همیشه برای رسیدن به موفقیت نباید منتظر دستی باشیم که در این راه مارا همراهی کند ما با توجه کردن به ایده های ذهنمان می توانیم در کسب و کار خود موفق شویم باید ایده های مناسب را پیدا و آن را دنبال کنیم برای مثال من توانستم با تحقیق برای بهترین محصول در شهر خودم و شروع کسب و کارم با محصول سیر به موفقیت رسیدم و کسب و کار خودم را به راحتی گسترش دادم شما هم اگر علاقمند هستید کسب و کار خودتان را شروع کنید و یا آنرا توسعه دهید در ادامه با ما همراه باشید.
از سیر شور تا طعم شیرین ثروتمند شدن
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------همیشه برای رسیدن به موفقیت نباید منتظر دستی باشیم که در این راه مارا همراهی کند ما با توجه کردن به ایده های ذهنمان می توانیم در کسب و کار خود موفق شویم باید ایده های مناسب را پیدا و آن را دنبال کنیم برای مثال من توانستم با تحقیق برای بهترین محصول در شهر خودم و شروع کسب و کارم با محصول سیر به موفقیت رسیدم و کسب و کار خودم را به راحتی گسترش دادم شما هم اگر علاقمند هستید کسب و کار خودتان را شروع کنید و یا آنرا توسعه دهید در ادامه با ما همراه باشید.

 

سیر شور


سیر شور از خواص دارویی بالایی نیز برخوردار است و برای درمان بسیاری از دردها و بیماریها به کار می رود که از آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
   1- درمان دیابت
   2- درمان کلسترول و فشارخون
   3- درمان ورم معده و روده
   4- درمان درد کلیه
   5- درمان سردردهای مزمن
   6- درمان قلب و ریه
   7- درمان عفونت های دندان

 

سیر پرک


از نکات مهم استفاده از سیر پرک این است که در تمامی فصول سال به طور همیشگی در بسته بندی های کاملا استاندارد و بهداشتی ، قابل دسترس ما وجود دارد و حتی این تضمین برای ما هست که با نگه داری این محصول در فریزر حتی در فصل هایی از سال که سیر در بازار وجود ندارد ما به راحتی به این کالا دسترسی داشته باشیم.
نکته ی قابل اهمیت دیگر که می توان به آن اشاره کرد این است که علاوه بر دسترس بودن همیشگی آن به دلیل رعایت موارد بهداشتی در بسته بندی این محصول، از کیفیت آن بر اثر گذشت زمان کاسته نخواهدشد.
 

سیر ترشی


خوردن سیر ترشی می تواند در فشار خون نقش بسزایی داشته باشد و مشکلات فشار خون بالا را حل کند. همچنین سیر را یک غذای کامل میدانند زیرا که تمام سموم بدن را دفع می کند. و تمام انگل ها و کرم های بدن را از بین می برد. طبق بررسی های اخیر دریافتند که سیر برای درمان برخی از سرطان ها هم می تواند مفید باشد.
سیر را به همه شکل می توان مصرف کرد اما قورت دادن سیر خام صبح ناشتا را برخی از محققین توصیه نمی کنند و معتقد هستند که سیر خام با سطح نسبتا سفت و سختی که دارند موجب می شود که هنگام خوردن، در گلو و حلق افراد گیر بکند.
 دلیل دیگری که می تواند داشته باشد این است که سیر در معده های حساس ممکن است که موجب سنگینی شود و فرد را دچار بی اشتهایی بکند. همچنین دیر هضم بودن هم را می توان جزو این موارد دانست ولی دلیل مهمی را برای قورت دادن سیر بر نشمارده اند.
 
کد مطلب: 70582
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای