۰
plusresetminus
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۸
رقابت شگفت انگیز برای گرافیک لپ تاپ:

سرعت شگفت آور عملکرد سری گرافیک RNDA 3 شرکت ای‌ام‌دی در لپ‌تاپ‌ها

ایتنا – شرکت ای‌ام‌دی اعلام کرده است که بر روی پردازنده‌های گرافیکی RDNA 3 موبایل کار می‌کند که گزارش‌های منتشر شده نشان دهنده این موضوع هستند که این سری قرار است تا یکی از بهترین عملکردهای گرافیکی لپ‌تاپ در جهان را به همراه بیاورد.
سرعت شگفت آور عملکرد سری گرافیک RNDA 3 شرکت ای‌ام‌دی در لپ‌تاپ‌ها
شرکت ای‌ام‌دی اعلام کرده است که بر روی پردازنده‌های گرافیکی RDNA 3 موبایل کار می‌کند که گزارش‌های منتشر شده نشان دهنده این موضوع هستند که این سری قرار است تا یکی از بهترین عملکردهای گرافیکی لپ‌تاپ در جهان را به همراه بیاورد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از Techradaer، برای درک بهتر قدرت مورد انتظار از RDNA 3 موبایل کافی است بدانید که تنها رقیب مطرح شده برای آن، پردازنده‌های گرافیکی RTX 4090 شرکت انویدیا خواهد بود و این امر نشان می‌دهد که ای‌ام‌دی در این رقابت تا چه حد جدی است.
 
اطلاعات افشا شده در این باره نشان دهنده این هستند که این محصول قرار است تا حداقل عملکردی برابر با کارت گرافیکی RX 6950 XT داشته باشد و به این ترتیب از سری RX 7000 قوی‌تر خواهد بود.
 

کاربری توییتری با نام Kopite7kimi اطلاعات یاد شده را منتشر کرده است و اعلام کرده است که نسل RDNA 3 موبایل می‌تواند یکی از سریع‌ترین تجربه‌های ممکن را به وجود بیاورد و با سری کارت‌های گرافیکی کامپیوترهای دسکتاپ RTX 3090 رقابت کند.
 
شایان ذکر است که RDNA 3 موبایل بر پایه تراشه‌های Navi 32 ساخته خواهند شد و در آزمایش بر روی بسیاری از بازی‌های مرجع برای تست توان کارت گرافیکی، عملکردی پایدار و بسیار نیرومند از خود به جای گذاشته است.
 
اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است و به همین دلیل نیز باید منتظر ماند و نمی‌توان انتظار داشت که تمامی این اطلاعات در نهایت کاملا درست باشند.
کد مطلب: 70557
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای