کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

افشای اطلاعاتی درباره گوشی ارزان‌قیمت اپل؛ آیفون SE4

25 آبان 1401 ساعت 13:35

ایتنا - ​​​​​​​اپل به زودی نسخه تازه‌ای از آیفون SE 4 را عرضه خواهد کرد.طبق اطلاعاتی که به تازگی درز کرده است، آیفون SE 4 که در آینده عرضه خواهد شد، دارای صفحه نمایش LCD ۶.۱ اینچی با بریدگی در وسط خواهد بود و همچنین گفته می‌شود که این گوشی Face ID نخواهد داشت و احتمالا با Touch ID عرضه خواهد شد.

یکی دیگر از گزارشات توضیح داده است که آیفون SE 4 شبیه آیفون XR خواهد بود. این به این معنی است که اپل در نهایت فرم فاکتور قدیمی آیفون ۸ را کنار می‌گذارد و حاشیه‌های ضخیم و دکمه هوم قدیمی از آیفون SE 4 آینده حذف خواهد شد.

از نظر چیپست، آیفون SE همیشه بهترین چیپست‌های اپل را داشته است، به عنوان مثال، مدل فعلی آیفون SE از چیپست A۱۵ Bionic استفاده می‌کند که سری آیفون ۱۵ را نیز تامین می‌کند.

با این حال، با توجه به شایعات منتشر شده در مورد تداوم عرضه آیفون ۱۴ در آینده با همان چیپست قبلی، بعید است که اپل جدیدترین چیپست خود را با iPhone SE 4، در مدل‌های iPhone ۱۴ Pro معرفی کند.

گوشی هوشمند iPhone SE موجود در حال حاضر با پشتیبانی از ۵G عرضه می‌شود، بنابراین به احتمال زیاد نسل بعدی گوشی‌های هوشمند با اتصال 5G نیز عرضه خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


کد مطلب: 70536

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/70536/افشای-اطلاعاتی-درباره-گوشی-ارزان-قیمت-اپل-آیفون-se4

ايتنا
  https://www.itna.ir