۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

بهترین راه ثروت در ایران در کمترین زمان

برای ثروتمند بودن نیازی به داشتن یک کاخ یا خانه خیلی بزرگ نیست همه تا زمانی که بتوانند آزادانه کاری را انجام دهند که دوست دارند یا از زندگی‌شان راضی باشند، ثروتمند هستند. برای رسیدن به این نقطه کافی‌ست به ما بپیوندید تا از نزدیک و کاملا رایگان شاهد رشد و پیشرفت همراهان ما باشید که در زیر نمونه از کارهایشان را مشاهده می کنید.
بهترین راه ثروت در ایران در کمترین زمان
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------برای ثروتمند بودن نیازی به داشتن یک کاخ یا خانه خیلی بزرگ نیست همه تا زمانی که بتوانند آزادانه کاری را انجام دهند که دوست دارند یا از زندگی‌شان راضی باشند، ثروتمند هستند. برای رسیدن به این نقطه کافی‌ست به ما بپیوندید تا از نزدیک و کاملا رایگان شاهد رشد و پیشرفت همراهان ما باشید که در زیر نمونه از کارهایشان را مشاهده می کنید.

 

اسانس دود


اسانس دود یکی از پر طرفدارترین اسانس ها و در عین حال خاص ترین آن هاست. خرید اسانس دود در میان خرید انواع اسانس خوراکی یکی از پرفروش ترین است و طرفداران خاص خود را دارد. امروزه استفاده از طعم دهنده ی دودی در بسیاری از مواد خوراکی رایج است و آن ها را خوش طعم تر از قبل می کند.
برخی افراد معتقدند مصرف اسانس دود و طعم دهنده ی دودی در مواد غذایی برای سلامتی مضر است. در صورتی که دود مایع خوراکی، فروش زیادی در تمام کشورها دارد و در ترکیبات آن هیچ گونه مواد مضری برای بدن وجود ندارد. حتی بر اساس مواد تشکیل دهنده ی دود مایع یا همان عصاره دود از جمله اتیل فنل و ئی متوکسی ها خاصیت آنتی اکسیدانی قوی نیز دارد. همچنین به دلیل دیگر ترکیبات عصاره دود اثر ضد میکروبی آن نیز ثابت شده است.

 

اسانس گل سرخ


اسانس گل سرخ نوع اول: این اسانس همان ماده زرد رنگی است که مستقیم ازگلاب اصل به دست می آید که برای تولید یک کیلو اسانس تقریباً ۵ الی ۶ تن گل سرخ لازم خواهیم داشت. اکثراً از اسانس گل سرخ نوع اول در زمینه عطرسازی استفاده می کنند.
اسانس گل سرخ نوع دوم: این نوع اسانس از اسانس نوع اول گرفته میشود و کیفیت نسبتاً بیشتر از اسانس گل سرخ نوع اول دارداز این اسانس بیشتر در زمینه آرایشی _ بهداشتی استفاده میکنند. و همچنین از لحاظ قیمت نیز با اسانس نوع اول متفاوت خواهد بود .
اسانس گل سرخ تام: این نوع اسانس از ترکیب اسانس نوع اول با اسانس نوع دوم تولید می شود که هم در زمینه عطر سازی و هم در زمینه آرایشی _ بهداشتی استفاده می شود و اکثر مشتریان صادراتی خواهان این نوع اسانس هستند.میشود گفت که طرفداران بسیاری دارد اما با این حال اسانس گل سرخ نوع اول و دوم نیز خواهان خاص خود را دارند و مکرر خرید و فروش در این زمینه ها انجام می شود.
 

اسانس رز


اسانس رز به صورت مایع است. اسانس رز برای تولید گلاب استفاده می شود. این اسانس با کمک تصعید آماده می شود و در کارخانه های بزرگ تهیه می شود.
 تولیدکنندگان سعی می کنند این اسانس را ازبخار سرد شده از برگ های جوشانده شده این گیاه به دست آورند که عطر ویژه ای این اسانس در اولین لحظات پس از استنشاق افراد را مست می کند. افراد مختلف می توانند از این اسانس در روش های مختلف استفاده کنند که شامل بوییدن ، استفاده موضعی ،ریختن در دستگاه بخار، ریختن در ظرف اسپری با آب و عمدتاً از آن در قنادی و شیرینی سازی ها استفاده می شود.
 
کد مطلب: 70516
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای