۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

رسیدن به ثروت انبوه تنها با آموختن چند راهکار ساده

امروزه راهکارهای زیادی وجود دارد تا شما بتوانبد به درآمد ایده آل خود دست پیدا کنید. ما در کنارتان هستیم تا شما را با این راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی آشنا سازیم. پس حتما با ما در ارتباط باشید، همچنین قصد داریم تا شما را با دنیایی از حوزه ها و محصولات سودمند از جمله انواع جارو بیشتر آشنا کنیم همراه ما باشید.
رسیدن به ثروت انبوه تنها با آموختن چند راهکار ساده
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------امروزه راهکارهای زیادی وجود دارد تا شما بتوانبد به درآمد ایده آل خود دست پیدا کنید. ما در کنارتان هستیم تا شما را با این راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی آشنا سازیم. پس حتما با ما در ارتباط باشید، همچنین قصد داریم تا شما را با دنیایی از حوزه ها و محصولات سودمند از جمله انواع جارو بیشتر آشنا کنیم همراه ما باشید.

 

جارو سنتی


امروزه مدلهای مختلف از جارو سنتی وجود دارد که فروش عمده آن در میانه بسیار ارزان بوده و بانوان در خانه برای تمیز کردن قسمتی از خانه از جارو سنتی که بسیار سبک خواهد بود استفاده می شود و شما می توانید از این محصول نیز استفاده کنید تا یک خانه تمیز و منحصر به فردی برای خودتان فراهم سازید.
باید به این نکته نیز توجه داشته باشید تا اینکه بتوانید این محصول را به بهترین نحوه ممکن استفاده کنید. همچنین این محصول بخاطر داشتن ویژگیهای مناسب توجه مردم را حتی خارج از کشور نیز به خود جذب کرده است تا اینکه تولیدکنندگان این محصول به فکر تولید انبوه خواهد بود.
در ضمن این محصول به دلیل داشتن بسته بندیهای مناسب در زمان حمل و نقل تا اینکه به دست مشتری برسد مورد آسیب واقع نخواهد شد.

 

جارو دستی


این مدل از جارو دستی چوبی به علت این که دسته ی آن بلند می باشد مانند یک اهرم و میله عمل می کند و به همین علت مکان یا فضا را تمیز می کند و چون این جاروها بلند می باشند برای کسانی که کمردرد دارند، مناسب می باشد زیرا دیگر نیازی به خم شدن نیست و انرژی را نمی گیرد.
نوعی دیگر از جارو دستی به صورت تک و دو محور می باشد، جاروهایی که تک محور می باشند از یک برس تشکیل شده اند و حجم بالایی ندارند و چون سبک می باشند، طرفداران زیادی را به خود جذب می کند و جارو دستی دو محور همانطور که مشخص است از دو تا برس تشکیل شده است و به آن جارو دستی دوقلو هم گفته می شود و این دوقلو بودن باعث می شود در زمان کمی مکان مورد نظر خود را تمیز کنید.
 

جارو حصیری


این محصول یعنی جارو حصیری در دو نوع دسته کوتاه و دسته بلند تولید می گردد که نوع دسته کوتاه آن بیشتر کاربرد خانگی دارد و در خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 اما نوع دسته بلند آن بیشتر برای فضاهای باز به کار می رود و طول آن به ۱۵۰ سانتی متر و حتی بیشتر نیز می رسد که از نظر قیمت نیز مسلما نسبت به نوع دسته کوتاه آن گران تر خواهد بود.
رنگ این جاروها معمولا سبز می باشد و امکان تولید نمونه های رنگی این محصول نیز به راحتی با استفاده از اسپری کردن رنگ به آنها وجود دارد.
 همچنین در تهیه این حصیرها چندین شاخه از برگ درخت خرما یا سایر گیاهان مناسب برای تولید این حسی را در کنار یکدیگر قرار داده و با استفاده از الیاف مناسب به همدیگر می بافند تا آنچه که تهیه می شود جارو حصیری محکم بوده که بتواند دوام زیادی داشته باشد.
 
کد مطلب: 70491
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای