۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

واکنش وزارت ارتباطات به نامه اعمال محدودیت‌های شدید در اینترنت

ایتنا - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره نامه منتسب به وزیرارتباطات در زمینه اعمال محدودیتهای شدید در اینترنت توضیحاتی ارائه کرد.
واکنش وزارت ارتباطات به نامه اعمال محدودیت‌های شدید در اینترنت

از روز گذشته در فضای مجازی تصویر نامه ای بدون سربرگ با عنوان سری و با موضوع اعمال محدودیت‌های شدیدی در اینترنت منتشر شده و آن را به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منتسب کرده‌اند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، محمد احسان خرامید - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - در صفحه خود در توییتر در این باره اعلام کرد: «از وزیر سوال کردم و در پاسخ گفتند "در طول عمرم نه چنین نامه‌ای را دیده‌ام و نه امضا کرده‌ام".

دوم‌؛ ماموریت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه که در آن زمان آقای دکتر زارع پور مسئولیت آن را برعهده داشتند، توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات قوه قضاییه و توسعه خدمات الکترونیکی این قوه است که نتایج آن راه اندازی ده ها خدمت برخط در قوه قضاییه…مانند احزار هویت برخط، دریافت سوء و عدم سوء پیشینه بر خط، ارسال لوایح به صورت الکترونیک، نوبت دهی برخط و ... بوده در نوع خود قابل توجه است.

اصولا مرکز مذکور هیچ مسئولیتی در حوزه مدیریت فضای مجازی ندارد که بخواهد در جلساتی با این موضوع شرکت کند و یا  صورت جلسه ای امضا کند. با توجه به اینکه نامه مذکور فاقد حداقل موارد معمول مکاتبات اداری است و نه سربرگ دارد، نه تاریخ و نه حتی امضا؛ منتشرکنندگان خارجی و تأییدکنندگان داخلی آن اعتباری برای ایجاد حواشی و بعدی را نیز ندارند. دفعات بعدی حواستان باشد که طبقه بندی سری را ایمیل نمی کنند».


کد مطلب: 70366
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای