۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۴

مقایسه بهترین پلتفرم‌های تدریس خصوصی در ایران و جهان

در استادبانک اساتید مجرب برای همه دروس و پایه‌ها در دسترس هستند و می‌توانید با هر یک که مدنظر شما بود، کلاس بگیرید.
مقایسه بهترین پلتفرم‌های تدریس خصوصی در ایران و جهان
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------تکنولوژی، توسعه اینترنت و پیشرفت از لحاظ دیجیتالی، مزایای زیادی دارد. برای مثال وقتی کرونا کل جهان را در بر گرفته بود و افراد نمی‌توانستند به صورت حضوری در مدرسه، دانشگاه، سرکار و غیره حاضر شوند، خیلی از جلسات و کلاس‌ها به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت انجام می‌شد. اینجا بود که تکنولوژی و تاثیر آن در زندگی روزمره خیلی بیشتر از پیش خودش را نشان داد. در حال حاضر هم کمک گرفتن از یک معلم تدریس خصوصی آنلاین و حضوری هنوز داغ است.
چون خیلی از افراد برای آموزش و یادگیری به ارتباط با کشورهای دیگر جهان یا حتی شهرهای دیگر در ایران احتیاج دارند. اما راه‌های ساده‌تری هم وجود دارد. مانند استفاده از پلتفرم‌های تدریس خصوصی و  پلتفرم‌های کلاس مجازی که می‌توان از آن‌ها برای آشنایی با اساتید و دریافت خدمات تدریس خصوصی حضوری و آنلاین استفاده کرد. در ادامه با چند پلتفرم و سایت تدریس خصوصی در جهان و ایران که به پلتفرم‌های کلاس آنلاین و حضوری شناخته شده‌اند، آشنا می‌شویم.
 

سایت تدریس خصوصی  Italkiبرای آموزش زبان


Italki یک پلتفرم خوب برای آموزش آنلاین زبان‌های مختلف است. چه بخواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، چه ایتالیایی و هر زبان دیگری، می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید. افرادی که علاقه‌مند به استفاده از این پلتفرم باشند، می‌توانند زبان موردنیازشان را انتخاب کنند، همچنین استاد خود را انتخاب کرده و کلاس خود را شروع نمایند. هزاران کلاس و استاد مختلف در این پلتفرم وجود دارد که می‌توان هر یک را به فراخور نیاز و شرایط انتخاب کرد.
 

1.نرم افزار  Zoomبرای تشکیل انواع کلاس خصوصی


Zoom به عنوان یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌های تدریس خصوصی آنلاین شناخته می‌شود. این پلتفرم برای برگزاری کنفرانس ویدیویی و جلسات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از پلتفرم Zoom خیلی راحت است و می‌توان از قابلیت چت گروهی در آن هم استفاده کرد. این نرم افزار روی سیستم‌های ویندوز، Mac، اندروید وiOS ، بلک بری و Zoom Rooms  قابل استفاده است. این پلتفرم بهترین قابلیت را برای اشتراک‌گذاری ویدئو، صوت و صفحه نمایش دارد.
 

2.پلتفرم تدریس خصوصی upGrad


upGrad یکی از بهترین پلتفرم‌های کلاس آنلاین است. تا به حال دانشجویان زیادی در دوره‌های آنلاین این پلتفرم - از دوره‌های کوتاه مدت گرفته تا ارائه مدارک آنلاین و دیپلم – ثبت‌نام کرده‌اند. دوره‌های آنلاین این برنامه برای افراد مختلف مفید است و به کسب علم، دانش و مهارت‌های ارتباطی کمک می‌کند. می‌توان از این پلتفرم برای ایجاد دوره‌های آموزشی مختلف، آموزش، نمره‌دهی به تکالیف و حل مسائل استفاده کرد. درجات دستمزد مختلفی هم در آن وجود دارد که با توجه به نوع قراردادی است که معلمان با آن می‌بندند.
 

3.انتخاب معلم تدریس خصوصی با Simplile Learn


Simplilearn یک پلتفرم باورنکردنی برای آموزش و یادگیری آنلاین است که در آن می‌توانید دانش خود را به اشتراک بگذارید و شبکه‌ای از متخصصان آموزشی تشکیل دهید. شما می‌توانید به دانش‌آموزان کمک کنید، مهارت‌هایتان را پرورش دهید، در شغلتان پیشرفت کرده و در حین انجام این کار مقدار زیادی پول به دست آورید.
 هدف Simplilearn ایجاد بستری است که در آن مربیان شایسته و کارشناسان مرتبط با صنعت، بتوانند برای ایجاد محتوای جالب، جذاب و آموزنده برای دانش‌آموزان گرد هم آیند؛ و این پلتفرم یکی از بهترین بسترهای آموزشی آنلاین برای معلمان است.
 

4.انتخاب معلم تدریس خصوصی با  Teachable


Teachable یکی از پلتفرم‌های آموزش آنلاین در هند است که می‌توان در آن دوره مناسبی برای دانش‌آموزان ساخت. با Teachable می‌توانید دانش‌آموزان را به روشی آموزش دهید که خودتان همیشه دوست داشته‌اید یاد بگیرید. Teachable ابزارهای مناسبی برای جذاب و تعاملی کردن کلاس‌ها به معلمان می‌دهد.
 

5.پلتفرم کلاس خصوصی باLearn World


Learn World یکی از بهترین پلتفرم‌های کلاس مجازی و از پلتفرم‌های کلاس آنلاین است که معلم می‌تواند دوره‌های آنلاین خود را در آن ایجاد کند، بفروشد و تبلیغ کند. Learn World به معلمان بستری برای کسب درآمد می‌دهد. Learn World ابزارهای مناسبی برای سخنرانی‌های ویدیویی و ارائه محتوای آموزشی مبتنی بر متن در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید از این ابزارهای موجود در وب‌سایت استفاده کنید و با اضافه کردن رونوشت‌ها و آزمون‌ها، سخنرانی‌های ویدیویی خود را جذاب‌تر کنید.
 
 

6.ارائه معلم تدریس خصوصی با Course Craft


Course Craft یکی دیگر از پلتفرم‌های مهم آموزش آنلاین برای معلمان است. استفاده از این پلتفرم آموزش آنلاین آسان است و به شما آزادی می‌دهد تا دوره‌های خود را به هر صورتی که می‌پسندید برگزار کنید یا معلم خصوصی موردنظر خود را انتخاب کنید.
همچنین این اختیار را دارید که کلاس‌های خود را مطابق با برنامه‌های شخصی خود برنامه‌ریزی کنید. می‌توانید دوره‌های خصوصی یا غیرخصوصی برگزار کنید و در ابتدا حساب رایگان داشته باشید. برای امکانات بیشتر باید ماهیانه 79 دلار پرداخت کنید.
 

بهترین پلتفرم برای ارتباط با معلم تدریس خصوصی در ایران


درست است که برنامه‌ها و پلتفرم‌های خارجی خوبی برای برگزاری کلاس خصوصی وجود دارد، اما در ایران نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اما اصلاً نگران نباشید! راه چاره وجود دارد. استادبانک با معرفی ده‌ها استاد و معلم خبره و باتجربه در زمینه‌های مختلف، به شما این اطمینان را می‌دهد که از آموزش باکیفیت استفاده کنید.
می‌توانید از بین بیش از 3900 معلم فعال در استادبانک، استاد موردنظر خود را با توجه به شرایط انتخاب کنید. همچنین می‌توانید زمان کلاس را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت کنید. کلاس‌ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند و این به شرایط شما و معلم بستگی دارد.
 

چرا استادبانک می‌تواند جایگزین مناسبی برای تمام پلتفرم‌های تدریس خصوصی باشد؟


استادبانک برای انتخاب معلم خصوصی خیلی سخت‌گیر است. افرادی که برای معلمی درخواست می‌دهند، در یک یا چند مصاحبه تلفنی شرکت می‌کنند و به سوالات کارشناسان استادبانک پاسخ می‌دهند. در استادبانک با همه اساتید مصاحبه می‌شود و همه فاکتورهای رزومه تدریس یک استاد به دقت بررسی می‌شود. سپس برمبنای جلسات مصاحبه، تعداد ستاره‌ استاد تعیین می‌شود. در نهایت با پذیرفته شدن استاد در استادبانک، وی تحت نظارت قرار می‌گیرد و از شاگردان در مورد کیفیت تدریس استاد نظرسنجی می‌شود. در صورتی که استاد عملکرد مناسب نداشته باشد، از لیست اساتید استادبانک حذف می‌شود.
استادبانک با
   - نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان
   - مقایسه و شناخت اساتید قبل از ثبت درخواست
   - شفافیت قیمت و تضمین پایین‌ترین قیمت‌ها
   - و امکان برگزاری کلاس به صورت حضوری یا آنلاین

انتخابی مناسب برای انتخاب معلم تدریس خصوصی است.
در استادبانک اساتید مجرب برای همه دروس و پایه‌ها در دسترس هستند و می‌توانید با هر یک که مدنظر شما بود، کلاس بگیرید. علاوه بر این پشتیبانی سایت با شماره۰۲۱۹۱۰۰۵۳۴۳به صورت دائمی وجود دارد و در دسترس شما است. می‌توانید با کلیک روی لینک ostadbank وارد سایت شده و با جستجو درس و مقطع تحصیلی و شهر محل سکونت خود، رزومه اساتید را در سایت ببینید، نظر شاگردان را بخوانید و سوابق تدریس استاد را مشاهده کنید. با همه این امکانات در نهایت با دیدی باز، استاد موردنظرتان را برای تدریس خصوصی در منزل یا به صورت آنلاین انتخاب ‌نمایید.
 
 
کد مطلب: 70135
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای