۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

برنامه ویژه اپل برای تعمیرات شخصی مک‌بوک

ایتنا – شرکت اپل تصمیم گرفته است که به کاربران مک بوک‌های خود شانس تعمیرات شخصی دستگاه‌هایشان را بدهد ولی مطابقه معمول این موضوع برای کاربران بدون هزینه نخواهد بود.
اپل: مک‌بوک‌تان را خودتان تعمیر کنید!
شرکت اپل تصمیم گرفته است که به کاربران مک بوک‌های خود شانس تعمیرات شخصی دستگاه‌هایشان را بدهد ولی مطابقه معمول این موضوع برای کاربران بدون هزینه نخواهد بود.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  gizmodo، بر اساس اطلاعات منشتر شده مشخص شده است که کاربرانی که از محصولات سری مک بوک استفاده می‌کنند، این قابلیت را خواهند داشت تا تعمیرات محصولات خود که از تراشه M1 استفاده می‌کنند را به صورت شخصی انجام بدهند.
 
بر همین اساس نیز اگر شما محصولاتی مانند مک بوک پرو، مک بوک ایر و یا هر لپ تاپ دیگری که از این پردازنده بهره می‌برد را در اختیار داشته باشید، می‌توانید مانند ساختار قبلی ارائه شده برای تعمیر شخصی آیفون عمل کنید.
 
با این حال باید برای این کار هزینه خاصی را پرداخت کنید. این موضوع به این معنی است که باید قطعات خاصی را از خود اپل خریداری کنید و همچنین مجبور خواهید بود که هزینه ابزارهای کرای خود را نیز از خود اپل خریدرای کرده یا اینکه آن‌ها را اجاره کنید.
 


همچنین شما نخواید توانست تا این اقدام را برای تمامی تعمیرات مورد استفاده قرار بدهید. در حقیقت شما باید برای هر قطعه‌ای که می‌خرید، شماره سریال را به اپل ارائه کنید تا نتوانید از این قطعات یا ابزارها برای هدف دیگری استفاده کنید.
 
این امر موجب می‌شود که شرکت‌های تعمیرکننده نتوانند تا از این قطعات برای تعمیرات محصولات اپل استفاده کنند و تعمیر محصولات یا توسط صاحب دستگاه و یا توسط مرکز تعمیرات مجاز اپل انجام شود.
 
هزینه اجاره کردن ست ابزاری تعمیرات این محصولات برای کاربران در آمریکا 49 دلار خواهد بود و هزینه اضافه‌ای برای تحویل در محل وجود نخواهد داشت. همچنین بعد از اتمام فرصت یک هفته‌ای استفاده از این محصولات، به صورت رایگان از در خانه شما تحویل گرفته خواهند شد.
کد مطلب: 69630
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای