۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

فرسودگی خطوط و تجهیزات انتقال برق علت قطعی اینترنت

ایتنا - از حدود ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح، اینترنت در برخی نقاط تهران دچار اختلال شده بود که هم‌اکنون این اختلال برطرف شده است.
فرسودگی خطوط و تجهیزات انتقال برق علت قطعی اینترنت

بر اساس اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت، اختلال در شبکه اینترنتی برخی مناطق تهران با پیگیری‌های کارشناسان این شرکت و هماهنگی شرکت توانیر بر طرف شد.

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، صبح امروز بر اثر فرسودگی خطوط و تجهیزات انتقال برق، در شبکه اینترنتی برخی از مناطق تهران اختلال ایجاد شده بود که با پیگیری و همکاری کارشناسان این شرکت و هماهنگی شرکت توانیر مشکل برطرف و در حال حاضر تمامی ارتباطات به حالت پایدار درآمده است.

از حدود ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح امروز، اینترنت در برخی نقاط تهران دچار اختلال شده بود که هم‌اکنون این اختلال برطرف شده است.
کد مطلب: 69229
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
جای تاسف دارد ، امروز بسیاری از کشورها در حال توسعه امکانات خارج از کره زمین هستند ، پایگاه های تحقیقاتی در ماه می سازند ، ظرفیت های اینترنت خود را افزایش می دهند ، اما ما آنچنان در گرفتاری های بیهوده غرق شده ایم که پیشرفت و راههای رسیدن به آینده ای بهتر و همتراز با کشورهای پیشرفته کاملا فراموش شده ، و یا شاید به نوعی به جبر فراموشی تحمیل شده ، همه تلاش در ارتباطات گسترده با جهان برای حصول علم دارند و در اینجا برخی با طرح های مختلف و به بهانه های واهی و در راستای حفظ موقعیت شغلی و منافع شخصی سعی در محدودیت اینترنت دارند ، و قطعی های اینچنین را به نوعی توجیه می کنند ، با این شیوه ها راه مان به کجا ختم میشود؟
feedback
Iran, Islamic Republic of
برخی فکر می کنند محرومیت عمومی از ارتباطات بین الملی و خارج از کشور ، مدیریت جامعه را راحت و امکان پذیر می کند ، در حالی که این روال نه تنها مدیریت و نظارت را با مشکلات بیشمار روبرو خواهد کرد ، بلکه در نهایت موجب قطع کامل ارتباط مردم با مسئولین و مدیران کلان جامعه خواهد شد که سرانجام به یک فروپاشی منجر میشود.
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير