کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یاهو از صنعت ساخت و میزبانی وب‌سایت خارج می‌شود

سايت خبری ايتنا , 6 تير 1401 ساعت 1:23

ایتنا- به نظر می‌رسد که کمپانی یاهو در پی فروش بخش Small Business Essentials خود به Infinite Computer Solutions برای همیشه از صنعت ساخت و میزبانی وب‌سایت خارج شده است.


به نظر می‌رسد که کمپانی یاهو در پی فروش بخش Small Business Essentials خود به Infinite Computer Solutions برای همیشه از صنعت ساخت و میزبانی وب‌سایت خارج شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، پلتفرم Verizon Small Business Essentials کمپانی یاهو به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک برای حضور در دنیای آنلاین ایجاد شده بود و به آن‌ها از طریق یک داشبورد خدماتی نظیر ساخت وب‌سایت و ابزار میزبانی وب ارائه می‌کرد. البته هنوز مشخص نیست که این پلتفرم به چه رقمی فروخته شده است.
 
کمپانی Infinite Computer Solutions در پی خرید این پلتفرم و سرمایه گذاری‌های دیگر یاهو اظهار داشت که سعی دارد به سمت رشد وب‌سایتهای مرتبط با کسب و کارهای کوچک تغییر مسیر بدهد. این کمپانی بر این باور است که تبدیل یک ایده به یک کسب و کار و سپس مقیاس گذاری برای ایجاد یک شرکت نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی دارد و در نتیجه Infinite Computer Solutions قصد دارد از ردپای جهانی خود برای آوردن سرمایه گذاری جدید در این فناوری استفاده کند.
 

 
 
سانجی گوویل به عنوان بنیان گذار کمپانی Infinite Computer Solutions در این رابطه اظهار داشت که:« رشد کسب و کار ما به عنوان بخشی از این خرید استراتژیک، فرصتهای جدیدی ایجاد می‌کند و مهارت جمعی ما به مشتریان کمک می‌کند تا سریعتر و هوشمندانه‌تر حرکت کنند. ما با ایجاد ارزشی که تأثیر این سرمایه‌گذاری‌ها را افزایش می‌دهد، آینده‌ای پایدار خلق می‌کنیم.»»
 
همچنین Infinite Computer Solutions پیش بینی کرده است که این خرید DNA اصطلاحا پلتفرمی شدن این کمپانی را قوی‌تر کرده و جایگاه آن را در دامنه عملیاتهای سازمانی تقویت می‌کند. به صورت کلی مجموعه Infinite Business Essentials راه حلی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند تا کسب و کار خود را به صورت آنلاین راه اندازی، اجرا و توسعه دهند.
 
ابزار خریداری شده توسط این کمپانی تجارت الکترونیک، میزبانی وب، ثبت دامنه، راه حلهای سازنده وب‌سایت، تبلیغات بازاریابی و موارد دیگر را در یک پکیج به کاربر ارائه می‌دهد. این خرید در 10 ژوئن 2022 انجام شد و البته مشتریان قبلی این سرویس مجبور نخواهند شد اعتبارهای ورود به حساب کاربری خود را تغییر دهند.
 


کد مطلب: 68915

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/68915/یاهو-صنعت-ساخت-میزبانی-وب-سایت-خارج-می-شود

ايتنا
  https://www.itna.ir