۰
plusresetminus
شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

امکان وارد کردن داده‌های عکس‌ها به مایکروسافت اکسل اضافه شد

ایتنا- به روز رسانی بعدی مایکروسافت اکسل احتمالا یکی از اصلی‌ترین محرومیت‌های کاربران این نرم‌افزار بسیار کاربردی را حل کند.
امکان وارد کردن داده‌های عکس‌ها به مایکروسافت اکسل اضافه شد
به روز رسانی بعدی مایکروسافت اکسل احتمالا یکی از اصلی‌ترین محرومیت‌های کاربران این نرم‌افزار بسیار کاربردی را حل کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، اطلاعات جدید منتشر شده در نقشه راه مایکروسافت 365  نشان‌ می‌دهد که به احتمال بسیار زیاد کاربران به زودی‌ می‌توانند داده‌ها را مستقیماً از یک تصویر درون نرم‌افزار اسپردشیت به مایکروسافت اکسل وارد کنند.
 
مایکروسافت در این رابطه اعلام کرده است که کاربران‌ می‌توانند جدول‌های داده را از تصویری در سربرگ داده به درون اکسل وارد کنند. این به روز رسانی که برای بسیاری از افراد کاربردی است موجب‌ می‌شود که وارد کردن دستی داده‌ها برای کاربران در این شرایط منسوخ شود.
 
 
 
این به روز رسانی در هنگام نوشتن این خبر در مرحله «توسعه» فهرست بندی شده است اما مایکروسافت اعلام کرده است که احتمالا این به روز رسانی در ژوئن 2022 برای کاربران عرضه خواهد شد. به این ترتیب تنها یک ماه تا عرضه این ویژگی کاربردی زمان باقی است.
 
گفته‌ می‌شود که این قابلیت در زمان عرضه برای تمامی کاربران مایکروسافت اکسل در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. اکسل در حال حاضر برای مک، آیفون و اندروید قابلیتی به نام Data From Picture را عرضه کرده است که تصاویر را برای هر داده مرتبطی که بتوان آن را ویرایش کرده و درون اسپردسیت گذاشت اکسن‌ می‌کند.
 
خبر عرضه این قابلیت جدیدترین خبری است که در رابطه با به روز رسانی‌های مایکروسافت برای اکسل عرضه شده است و تعبیه آن اگرچه بسیار ساده به نظر‌ می‌رسد اما در هر صورت برای تمامی کاربران اکسل ویژگی بسیار مفیدی تلقی خواهد شد و مایکروسافت‌ می‌بایست آن را بسیار زودتر عرضه‌ می‌کرد.
 
کد مطلب: 68834
نام شما
آدرس ايميل شما