۰
plusresetminus
دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

خرید ویلا در تهراندشت

در صورت تمایل به خرید اراضی و باغ و ویلا در تهراندشت کرج، مشاورین مجرب املاک بزرگ عمارت سازه که مجموعه ای نام آشنا و کهن در زمینه مشاوره املاک است، آماده خدمات رسانی به مخاطبان گرامی می باشند.
خرید ویلا در تهراندشت
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------خرید ویلا در تهراندشت بسیاری از افراد به ویژه ساکنین تهران، به دنبال ویلایی در نزدیکی این شهر پر جمعیت برای گذران تعطیلات خود، به دور از دغدغه های شهر نشینی هستند. در این میان برخی خرید ویلا در شمال را توصیه می کنند غافل از اینکه می توان در مسافتی نزدیک تر و با قیمتی بسیار مناسب تر، به خرید ویلا در مناطق سر سبز و خوش آب و هوا پرداخت؛ سایت عمارت سازه به عنوان مجموعه ای مشاور املاک موفق، تهراندشت کرج را پیشنهاد می کند.

معرفی منطقه تهراندشت کرج
منطقه تهراندشت کرج گویا یکی از قدیمی ترین بخش های کرج به حساب می آید، چرا که درختان و تپه های موجود در آن کهنسال بوده و عمر و قدمتی طولانی دارند. همچنین پوشش گیاهی انبوهی که در این منطقه سر سبز وجود دارد نشان از قدیمی بودن منطقه تهراندشت کرج دارد.
طبیعتا وجود آب در منطقه بر خنکای هوا در فصل سوزان تابستان و دلپذیر بودن هوای آن تاثیر زیادی گذاشته است. وجود چنین آب و هوایی افراد زیادی را به خرید باغ، ملک و ویلا در این منطقه ترغیب و تحریک کرده و باعث شده وجود انواع باغ ها و درختان، بر سرسبزی و جذابیت این منطقه بیفزایند و آن را به قطعه ای از بهشت ایران تبدیل کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این منطقه محبوب و پرطرفدار آشنا شویم!
 
بسیاری از کشاورزان با آگاهی از زمینه های گسترش صنعت کشاورزی در تهراندشت، به خرید اراضی در این منطقه پرداخته اند.

موقعیت جغرافیایی تهراندشت کرج چگونه است؟
منطقه زیبای تهراندشت کرج به لحاظ موقعیت جغرافیایی، شرایط خاصی دارد. این منطقه در پایین رشته کوه البرز قرار گرفته است. شاید این امر موجب شده تهراندشت شبیه دره به نظر برسد که از نظر اقلیمی بسیار مطلوب است. نقاط پایین دره که منطقه سرخاب بخشی از آن است منطقه ای مفرح و و خوش آب و هوا است و دارای مخازن آب زیر زمینی متعددی است.
بد نیست بدانید منطقه تهراندشت در بخش میانی شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز قرار گرفته است. فاصله منطقه زیبای تهراندشت تا میدان بزرگ آزادی شهر تهران تقریبا ۷۰ کیلومتر می باشد و وجود منطقه گردشگری کردان در کنار منطقه تهراندشت، که در حال حاضر یک جاذبه طبیعی محسوب می شود که بر ارزش و اهمیت آن به شدت افزوده است.
 
مناطق و دسترسی‌های تهراندشت کرج  
از مولفه های مهمی که باید قبل اقدام به خرید در شهرک های این منطقه، مورد ملاحظه و بررسی قرار گیرد، دسترسی محلی و مسیرهای رفت و آمد درون شهری و برون شهری است. سهولت در رفت و آمد دیگر فاکتوری است که اگر آن را نادیده بگیریم قطعا خرید موفقی نداشته و در نهایت از ملک خود ناراضی خواهیم بود. پس باید مسیر کوتاه تر و مناسب تر و دسترسی آسان تر به ملک خریداری شده را مد نظر قرار داد.
اگر قرار باشد بهترین و محبوب ترین بخش های تهراندشت کرج را معرفی کرد به جرأت می توان سرخاب را سر آمد دانست و عنوان لاکچری ترین و برترین نقطه منطقه را به آن نسبت داد. پس از آن سعید آباد، اسماعیل آباد، احمد آباد، حاجی آباد، نمک کلان، قاسم آباد و آران در لیست قرار می گیرند.
منطقه تهراندشت کرج با قرارگیری در مرکز ساوجبلاغ و مجاورت با منطقه محبوب و گردشگری کردان، فاصله حدودا ۷۰ کیلومتری از تهران را شامل می شود که این مسافت کوتاه و نزدیکی به تهران و کرج، بر خریداران ملک در تهراندشت افزوده است.
 
با ویژگی‌ های تهراندشت کرج آشنا شوید.
قطعا محبوبیت تهراندشت کرج بی علت نیست و علت آن با ویژگی های برجسته این منطقه قابل توجیه است؛ محبوبیت بسیار تهراندشت همانا و افزایش خریداران اراضی کشاورزی و ویلا در تهراندشت همانا؛ کادر مجرب مجموعه مشاوره املاک عمارت سازه، به عنوان مجموعه ای مجرب در زمینه املاک که برای ارائه خدمات بهتر با افراد متخصص همکاری می نماید، در این قسمت به شرح ویژگی های این منطقه محبوب می پردازد.
 
آب و هوای تهراندشت کرج در محبوبیت آن چه تاثیری دارد؟
تهراندشت، منطقه‌ ای بسیار خوش آب و هوا است؛ از جمله ویژگی های این منطقه می توان به زاویه تابش نور خورشید اشاره کرد. منطقه تهراندشت و گل و گیاهان آن در دو فصل بهار و تابستان به طور کامل و کافی از نور و حرارت خورشید بهره برده و رشد می کنند.
 چنین آفتابی هوا را گرم کرده و باعث می شود افراد به شنا کردن در آب استخرهای موجود در منطقه واکنش مثبت نشان داده و به تفریح بپردازند و با آب تنی کردن کمی از خستگی های زندگی روزمره را از جان و جسم خود بزدایند.

برخورداری تهراندشت کرج از منابع آب کافی
به دلیل قرار گرفتن این منطقه بکر و دیدنی در مجاورت رشته کوه های البرز، از سفره های آب زیر زمینی زیادی بهره مند گشته است. این امر را، حفر چاه های ۵ الی ۶ متری به آدمی اثبات می کنند. وجود همین آب ها، این منطقه سر سبز را به بستر مناسبی جهت کشت و کار و کاشت محصولات کشاورزی تبدیل کرده است.

طبیعت بکر و دلچسب منطقه تهراندشت کرج  
یکی دیگر از دلایلی که منطقه تهراندشت ویلا  را از سایر نقاط در سطح کشور به ویژه استان تهران و البرز متمایز ساخته است، طبیعت بکر و دلچسب است.  همانگونه که اشاره شد،یکی از ویژگی های برجسته و قابل ذکر، وجود سفزه های آب زیر زمینی در این محدوده است و این آب فراوان، سر سبزی و آبادانی را برای این منطقه به ارمغان آورده است.
 
طبیعت بکر و آب و هوای تمیز تهراندشت کرج

رونق صنعت کشاورزی در تهراندشت کرج  
خاک مناسب نیز دیگر فاکتوری است که مهر تایید را به انتخاب منطقه توسط خریداران زده و آن را به عنوان محیط و محدوده‌ای فوق العاده و بکر معرفی کرده است. خاک مناسب این منطقه قابلیت پذیرفتن هر نوع گل و گیاهی را داشته و در نهایت بهترین پوشش‌های گیاهی متنوعی را در خود پرورانده است. این مسئله زمینه های لازم جهت گسترش و رونق صنعت کشاورزی را فراهم می نماید.

قیمت مناسب باغ، ویلا و اراضی کشاورزی در تهراندشت کرج
از دیگر ویژگی های مثبت و مورد توجه این منطقه علاوه بر آب و هوای عالی، می توان به قیمت مناسب ملک و باغ در مقایسه با مناطقی چون کردان اشاره کرد که با ایجاد فرصت مناسب برای سرمایه گذاری، باعث محبوبیت روزافزون منطقه تهراندشت شده است.
 
قرابت با تهران و کرج    
پیشرفت استان های تهران و البرز به گونه ای بوده است که اغلب افراد بهترین مراکز صنعتی، آموزشی، درمانی و … را در این استان ها جستجو می کنند؛ همین مسئله سبب شده درصد عمده ساکنین این شهر را افراد غیر بومی تشکیل دهند.
جمعیت کثیر این شهر در تعطیلات کوتاه همچون تعطیلات پایان هفته به دنبال مناطقی برای گریز از زندگی شلوغ شهر نشینی هستند و در این میان مناطق نزدیک تهران همچون منطقه تهراندشت کرج که در مجاورت منطقه گردشگری کردان واقع شده است، بسیار مناسب می باشد.
 

سوالات متداول شما
آیا منطقه تهراندشت کرج برای سرمایه گذاری مناسب است؟ خرید ویلا و اراضی کشاورزی در تهراندشت کرج علاوه بر تامین مکانی مناسب جهت تفریح، می تواند در زمینه سرمایه گذاری نیز نقش مهمی ایفا کند. تهراندشت کرج در میان مناطق رو به رشد قرار دارد و خرید و ساخت و ساز با مدیریت صحیح و همکاری با مشاورین مجرب همچون کادر عمارت دکور، در این منطقه، می تواند به سودآوری بیانجامد.
 
امکان سرمایه گذاری از طریق ساخت و ساز ویلا در تهراندشت کرج وجود دارد

آیا با وجود ویلاهای تفریحی در تهراندشت، امکان کشاورزی وجود دارد؟ همان گونه که بیان شد اراضی تهراندشت از خاک مرغوب و حاصلخیز به علاوه منابع آب کافی برخوردار اند که بستر را برای رونق کشاورزی فراهم می نماید؛ ساخت و ساز ویلا و مجتمع های مسکونی در این منطقه اگر طبق استاندارد های شهرداری صورت بگیرد، منجر به کاهش غیر طبیعی منابع آب و آسیب به سایر منابع طبیعی نخواهد شد.
شایان ذکر است که افراد برای ساخت ویلا در این مناطق نیازمند کلیه مجوز های شهرداری و … هستند و ساخت و ساز غیر اصولی که محیط زیست منطقه و منابع طبیعی آن را به خطر بیاندازد، طبق قوانین به تخریب ساختمان می انجامد.
چرا باید برای خرید ملک از بهترین مشاور املاک در تهراندشت  عمارت سازه کمک بگیریم؟ املاک بزرگ عمارت سازه مجموعه ای قدیمی و مجرب در زمینه مشاوره  املاک در تهراندشت  می باشد که با همکاری مشاورین حقوقی، در خرید ملک به یاری مخاطبان عزیز می شتابد. این مجموعه در تلاش است با حفظ حقوق قانونی افراد، بهترین املاک و فایل هارا جهت کسب رضایت مشتریان ارائه دهد.

کلام آخر
در صورت تمایل به خرید اراضی و باغ و ویلا در تهراندشت کرج، مشاورین مجرب املاک بزرگ عمارت سازه که مجموعه ای نام آشنا و کهن در زمینه مشاوره املاک است، آماده خدمات رسانی به مخاطبان گرامی می باشند.
بدین منظور می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۲۰۲۶۷۱۰۶ و ۰۹۳۵۴۶۱۰۳۳۷، مراجعه حضوری به آدرس هشتگرد، سرخاب، روستای قاسم آباد، نبش خیابان درختی، ساختمان عمارت و مراجعه غیر حضوری به سایت مجموعه با نام عمارت سازه، از خدمات مجموعه بهره مند شوید. از همراهی شما سپاسگذاریم!
 
کد مطلب: 68696
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير