۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

تحویل مواد غذایی با همکاری دستیار گوگل و ربات‌ها

ایتنا - ​​​​​​​شرکت تاکسی اینترنتی «اوبر» از خدمت جدید ارسال و تحویل مواد غذایی با استفاده از ربات‌های خودکار و چهارچرخ به در خانه مشتریان خبر داد.
تحویل مواد غذایی با همکاری دستیار گوگل و ربات‌ها

اوبر اعلام کرد: ما با همکاری فناوری دستیار صوتی گوگل (Google Assistant) این خدمت جدید را ارائه می دهیم؛ بنابراین مشتریان می توانند تنها با استفاده از این مولفه گوشی‌های هوشمند خود، مواد غذایی و دیگر خوراکی‌ها و اقلام مورد نیاز خود را از طریق اوبر ایتس (Uber Eats) سفارش دهند.

به گزارش ایتنا از ایرنا، سفارش صوتی مواد غذایی به زبان انگلیسی تا تابستان جاری ممکن می شود و بقیه زبان ها نیز به سرعت به این خدمت اضافه خواهند شد. سرویس سفارش مواد غذایی اوبر اکنون در استادیوم ها در شهرهای لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن، هیوستون، سن خوزه آمریکا و رنه فرانسه فعال است. 

این خدمت نرم افزاری اوبر از اطلاعات دقیق موقعیت مکانی مشتری استفاده می کند؛ بنابراین می تواند جای او را در یک استادیوم به خوبی تشخیص دهد و فرد دیگر نیازی ندارد برای خرید مواد غذایی صندلی خود را ترک کند و در صف های طولانی معطل شود. 

اوبر از مدت ها قبل سرمایه گذاری روی ربات‌ها را آغاز کرده و نخستین ربات‌ها را سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. اوبر قصد دارد سرویس حمل و نقل رباتی را نیز سال آینده در شهر لاس وگاس راه اندازی کند. 
 
کد مطلب: 68573
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام