۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰
به‌صورت آزمایشی؛

نظرسنجی به واتس‌اپ افزوده می‌شود

ایتنا - ​​​​​​​یکی از قابلیت‌های جدیدی که در واتس‌اپ آزمایش می شود، استفاده از "نظرسنجی" در نسخه بتای iOS این پیام رسان است.
نظرسنجی به واتس‌اپ افزوده می‌شود


خبر عرضه این قابلیت که هنوز در مرحله آزمایشی است، نخستین بار از سوی وب سایت WABetaInfo منتشر شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، این قابلیت به کاربران تجاری واتس‌اپ کمک خواهد کرد اطلاعات لازم را از طریق سوالات آماده شده با استفاده از این ابزار، از مشتریانشان دریافت کنند.

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار این قابلیت جدید اعلام نشده است. با این حال از آنجا که این قابلیت در مرحله آزمایشی بتا است، احتمال دارد که به زودی این قابلیت عرضه شود. آزمایشها خطاها و نقصهای احتمالی را شناسایی می کنند تا بتوانند برطرف شوند. این قابلیت فعلا به نسخه بتای iOS محدود است اما نهایتا برای نسخه اندروید واتس‌اپ هم موجود خواهد بود. در این ابزار نظرسنجی، کاربران واتس‌اپ می‌توانند تا ۱۲ سوال را برای دریافت پاسخ ایجاد کنند.

بر اساس گزارش وب سایت مدیا ران سرچ، این نظرسنجی‌ها باید در گروه‌های واتس‌اپ استفاده شوند. برای این که امکان ارسال پرسشنامه باشد، کاربران باید در گروهی در واتس‌اپ حضور داشته باشند.

واتس‌اپ هر روز قابلیتهای جدیدی را برای جذب کاربران اضافه می‌کند و اخیرا اعلام کرد سرگرم آزمایش قابلیت جدیدی به نام "کامیونیتیز" (Cummunities) برای سازماندهی گروه‌ها در ساختارهای بزرگتری است که می‌تواند توسط محل‌های کار یا مدارس استفاده شود. این قابلیت گروه‌ها را که به ۲۵۶ کاربر محدود می‌شوند، زیر چترهای بزرگتری گرد می‌آورد که در آنها مدیران می‌توانند پیامها را به جامعه‌ای از هزاران نفر ارسال کنند. این سرویس پیام رسان  هفته گذشته امکان واکنش به پیامها با ارسال ایموجی را عرضه کرد و در جدیدترین نسخه بتای اپلیکیشن iOS واتس‌اپ، گزینه‌ای اضافه شده است که به کاربران امکان می‌دهد "آخرین بازدید" (Last Seen) خود را برای مخاطبان خاص محدود کنند.
کد مطلب: 68353
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای