d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - نظر نمایندگان مجلس درباره افزایش قیمت اینترنت منفی است - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نماینده مردم نهاوند:

نظر نمایندگان مجلس درباره افزایش قیمت اینترنت منفی است

5 ارديبهشت 1401 ساعت 9:02

ایتنا -  افزایش بهای اینترنت و تائید این موضوع از سوی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، واکنش‌هایی از سوی کاربران اینترنت، فعالان فضای مجازی و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس به دنبال داشته است.نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اعلام مخالفت خود با افزایش قیمت اینترنت گفت: با توجه به شرایط جامعه و گرانی‌های موجود باید کاری کنیم که فشار بیشتری به مردم وارد نشود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، علیرضا شهبازی با بیان اینکه «نظر نمایندگان مجلس درباره افزایش بهای اینترنت منفی است»، اظهار کرد: مجموعه وزارت ارتباطات از موضع نمایندگان مجلس درباره افزایش قیمت اینترنت مطلع هستند؛ معتقدیم شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که اینترنت پر سرعت در اختیار مردم باشد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: با توجه به شرایط جامعه و گرانی‌های موجود باید کاری کنیم که فشار بیشتری به مردم وارد نشود؛ در همین راستا مجلس به دنبال آن است که مانع افزایش قیمت اینترنت شود.

 افزایش بهای اینترنت و تائید این موضوع از سوی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، واکنش‌هایی از سوی کاربران اینترنت، فعالان فضای مجازی و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس به دنبال داشته است.


کد مطلب: 68325

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/68325/نظر-نمایندگان-مجلس-درباره-افزایش-قیمت-اینترنت-منفی

ايتنا
  https://www.itna.ir