۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴
مصطفی آقامیرسلیم

با افزایش قیمت اینترنت مردم متحمل فشار می‌شوند

ایتنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به غیر منطقی بودن افزایش قیمت اینترنت، در مجلس موضوع را پیگیری خواهیم کرد چراکه با این افزایش قیمت، مردم متحمل فشار می‌شوند.
با افزایش قیمت اینترنت مردم متحمل فشار می‌شوند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به غیر منطقی بودن افزایش قیمت اینترنت، در مجلس موضوع را پیگیری خواهیم کرد چراکه با این افزایش قیمت، مردم متحمل فشار می‌شوند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، مصطفی آقامیرسلیم با تاکید بر اینکه افزایش قیمت اینترنت واقعاً غیر منطقی است، گفت: با توجه به اینکه گستره فعالیت فعالان حوزه فضای مجازی و همچنین کسب و کارهای اینترنتی بسیار وسیع است، چنانچه قرار است افزایش قیمتی در بهای اینتنرنت اعمال شود، این افزایش باید کنترلی باشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به غیر منطقی بودن افزایش قیمت اینترنت، در مجلس موضوع را پیگیری خواهیم کرد چراکه با این افزایش قیمت، مردم متحمل فشار می‌شوند.

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی روز دوشنبه ۲۹ فروردین از افزایش ۶۰ درصدی تعرفه اینترنت خانگی خبر داد. این افزایش قیمت با واکنش‌هایی از سوی نمایندگان مجلس و همچنین فعالان فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی مواجه شد.
کد مطلب: 68323
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام برادر ، تا حالا کجا بودی ؟ تازه خبر گرانی به گوش شما رسیده؟ باز هم جای شکر دارد که شما هم متوجه شدید ، البته همه می دانند ، اما با وجود اکثریت مطلع ، چرا کارها درست پیش نمی رود؟
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير