۱
۰
plusresetminus
شنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹
وعده وزیر ارتباطات:

راه‌اندازی سامانه نظارت مردمی به درخواست رییس جمهور

ایتنا - پیرو دستور رئیس جمهوری مبنی بر فراهم‌آوردن شرایط نظارت مردمی، وزیر ارتباطات از رئیس سازمان فناوری اطلاعات خواست ظرف سه ماه سامانه نظارت مردمی را به صورت برخط راه‌اندازی کند.
راه‌اندازی سامانه نظارت مردمی به درخواست رییس جمهور

پیرو دستور رئیس جمهوری مبنی بر فراهم‌آوردن شرایط نظارت مردمی، وزیر ارتباطات از رئیس سازمان فناوری اطلاعات خواست ظرف سه ماه سامانه نظارت مردمی را به صورت برخط راه‌اندازی کند.

به گزارش ایتنا از مهر، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به رئیس سازمان فناوری اطلاعات این دستور را اعلام کرد.

در این نامه آمده است: «پیرو دستور رئیس جمهور مبنی بر راه اندازی «سامانه برخط پایش رضایت مردم از کارکنان دستگاه‌های اجرایی کشور»، به جنابعالی ماموریت داده می‌شود تا در تعامل با معاونت امور استخدامی و اداری ریاست جمهوری، حداکثر ظرف سه ماه اقدام به طراحی، پیاده سازی و راه اندازی این سامانه کنند.

سامانه باید به گونه‌ای طراحی شود که هر فرد بتواند پس از مراجعه به هر واحد اداری در سراسر کشور، میزان رضایت و بازخورد خود از فرد مورد مراجعه و واحد مربوطه را به صورت برخط اعلام کند.»
کد مطلب: 68311
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«وزیر ارتباطات از رئیس سازمان فناوری اطلاعات خواست ظرف سه ماه سامانه نظارت مردمی را به صورت برخط راه‌اندازی کند.»
برادر بزرگوار ، گمان نکنم تا سه سال دیگه هم این کار انجام بشه ، این بنده حقیر حدود یکساعت است سعی در پرداخت اینترنتی یک قبض را دارم ، یا پیامک رمز پویا دیر میرسه یا اعلام عدم معتبر بودن دریافت می کنم!!!!!! یک پیامک رمز پویا به شدت مردم را عصبی میکند ، آیا در این روزگار ارسال یک پیامک خیلی پیچیده و تخصصی ست؟ کی این وضع درست میشه ؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام