۰
plusresetminus
جمعه ۱۹ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

چت آسان‌تر در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ

ایتنا - واتس‌اپ شروع به انتشار یک به‌روزرسانی جدید بتا برای کاربران اندروید کرده است که با این به‌روز رسانی چت آسان‌تر خواهد شد.
چت آسان‌تر در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ

پلتفرم WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که ارسال پیام به مخاطبین ذخیره نشده را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. در حال حاضر، وقتی روی یک شماره تلفن در حباب چت ضربه می‌زنید، WhatsApp شما را مستقیماً به برنامه شماره‌گیر پیش‌فرضتان می‌برد.

به گزارش ایتنا از باشگاه خبرنگاران جوان، با به‌روزرسانی‌ پلتفرم واتس‌اپ ممکن است پس از کلیک بر روی شماره تلفن گزینه‌های بیشتری برای شما نمایان شود. همچنین بر اساس گزارش WABetaInfo، واتس‌اپ شروع به انتشار یک به‌روزرسانی جدید بتا برای کاربران اندروید کرده است. این به‌روزرسانی، نسخه برنامه را به ۲.۲۲.۸.۱۱ می‌آورد و این پلتفرم متعلق به متا به شما امکان می‌دهد هنگام انتخاب شماره تلفن در حباب‌های چت از برخی میانبر‌ها استفاده کنید.

پلتفرم واتس‌اپ گزینه‌های جدیدی مانند افزودن به مخاطبین و تماس پس از آپدیت را به کاربران اندروید خود نشان می‌دهد. اگر شماره تلفنی که روی آن ضربه می‌زنید در واتس‌اپ موجود باشد، پلتفرم به شما گزینه‌ای برای شروع مکالمه با مخاطب نیز نشان می‌دهد. دو گزینه دیگر همیشه زمانی ظاهر می‌شوند که شماره تلفن در واتس‌اپ در دسترس نباشد و همانطور که اشاره شد این ویژگی فقط برای کاربران اندرویدی که در برنامه بتا واتس‌اپ ثبت نام کرده اند در دسترس است و اگرچه این شرکت هنوز هیچ جزئیات رسمی در مورد آن اعلام نکرده است.

هفته گذشته، واتس‌اپ مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای پیام‌های صوتی فعال کرد واین پلتفرم ادعا می‌کند که این ویژگی‌های جدید ارتباط کاربران با دوستان و خانواده خود را آسان‌تر می‌کند.
کد مطلب: 68140
برچسب ها: واتس‌اپ
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای