۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱
اجرای مرحله آزمایشی؛

امکان ارسال فایل‌های دو گیگابایتی در واتس‌اپ

ایتنا - واتس‌اپ امکان ارسال فایل‌های رسانه‌ای به بزرگی دو گیگابایت را به مرحله آزمایشی بتا گذاشت.
امکان ارسال فایل‌های دو گیگابایتی در واتس‌اپ


پیام رسان واتس‌اپ امکانات جدیدی مانند آزمایش بتای واکنشها به پیام و قابلیت کنترل بهتر ضبط پیامهای صوتی را امتحان می کند. البته همه فرصت کار کردن با ابزارهای جدید را پیدا نمی کنند زیرا اکثر سرویسهای پیام رسان و پلتفرمهای شبکه اجتماعی می خواهند مطمئن شوند قبل از عرضه امکانات جدید برای همه کاربران، تمامی ایرادها و نواقص آن را برطرف کرده‌اند. این موضوع درباره قابلیت اشتراک‌گذاری فایلهای دو گیگابایتی هم صدق می کند و این قابلیت اکنون در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، ارسال فایل‌های بزرگ در حال حاضر بسیار محدود بوده و تنها برای گروه منتخبی از کاربران آمریکای جنوبی موجود است. چنین قابلیتی جهش بزرگی از محدودیت قدیمی ۱۰۰ مگابایت برای ارسال یک فایل محسوب می شود.

اگر محدودیت جدید واتس‌اپ برای حجم فایلهای ارسالی به شکل گسترده عرضه شود، در این صورت ممکن است سرویسهای دیگر هم در محدودیت حجم فایل‌های ارسالی تجدیدنظر کنند. به عنوان مثال محدودیت فایلها در جی میل ۲۵ مگابایت و در توییتر بیش از یک گیگابایت است.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، سازندگان محصولات الکترونیکی گوشیهایی مانند سامسونگ گلکسی اس ۲۲ عرضه می کنند که دوربینهای با کیفیت آنها عکسها و ویدیوهایی با حجم بالا تولید می کنند. اگر ظرفیت انتقال فایل نسبتا محدود بماند، در آن صورت افراد مجبورند از اپلیکیشنهای ویرایش یا فشرده سازی فایل استفاده کنند تا بتوانند فایلهای مورد نظرشان را به اشتراک بگذارند. از این رو، امکان ارسال فایلهای بزرگ به واتس‌اپ کمک خواهد کرد شمار کاربرانش را افزایش دهد.
کد مطلب: 68066
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای