۰
plusresetminus
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

قابلیت‌های جدید به واتس‌اپ افزوده می‌شود

ایتنا - ​​​​​​​واتس‌اپ ویژگی‌های جدیدی را برای تعاملی‌تر کردن چت به این پیام‌رسان افزود؛ این ویژگی‌های جدید به زودی در دسترس خواهند بود.
قابلیت‌های جدید به واتس‌اپ افزوده می‌شود


قابلیت‌های جدید شامل کاربران اندروید، IOS و نسخه دسکتاپ است که به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، برای کاربران  IOS و اندروید، برنامه پیام‌رسانی فوری در حال توسعه یک گزینه جستجوی جدید در صفحه اطلاعات تماس است.

واتس‌اپ همچنین ویژگی واکنش را برای کاربران دسکتاپ اضافه می‌کند که مخصوصا برای چت‌های گروهی طراحی شده است، مشاهده اینکه چه کسی به پیام‌های دریافتی و خروجی در یک گروه واکنش نشان داده است، امکان پذیر خواهد بود.

واتس‌اپ میانبر جستجو را به صفحه اطلاعات تماس بازطراحی شده اضافه می‌کند. برخی از کاربران همچنین می‌توانند همین میانبر را در اطلاعات گروه نیز مشاهده کنند.

متاسفانه، به نظر می‌رسد میانبر جستجو چندان خوب کار نمی‌کند حتی اگر این ویژگی به درستی در حساب واتس‌اپ شما ارائه شده باشد، ممکن است در شرایط خاصی ظاهر نشود. از آنجایی که این نسخه بتاست، ممکن است چنین اتفاقاتی بیفتد.

همچنین واتس ‌اپ رابطی ایجاد کرده است که واکنش‌های مشترک را گروه‌بندی می‌کند بنابراین می‌توانید فهرست همه افرادی را که با استفاده از همان واکنش به یک پیام عکس‌العمل نشان داده‌اند، مشاهده کنید.

البته قبلا اعلام شده بود که نسخه آزمایشی واتس‌اپ برای IOS و بتا برای اندروید در حال توسعه است.
کد مطلب: 67781
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای