۱
۰
plusresetminus
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶

طرح صیانت در صحن علنی مجلس بررسی شود

ایتنا - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: وقتی همه مردم به صورت زنده شرح مذاکرات را می شنوند به نوعی اقناع سازی و ایجاد زمینه پذیرش بین مردم بهتر انجام خواهد شد. چون مردم مستقیما در جریان مذاکرات قرار می گرفتند.
طرح صیانت در صحن علنی مجلس بررسی شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید که ضمن اینکه باید به طرح حمایت از کاربران فضای مجازی پرداخته شود، اما نباید شرایط و فضای سوء استفاده رسانه‌های معاند و نفوذی‌های داخلی در رابطه با این موضوع را ایجاد کنیم که به بهانه موضوع فضای مجازی هم مجلس و نظام را مورد هجمه قرار دهند و هم اینکه عملا موجب تشویش ذهن مردم و نگرانی آنها شوند.

کیومرث سرمدی واله درباره تصویب طرح حمایت از کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی و واکنش ها به آن بیان کرد: فضای مجازی به هر صورت دچار مشکلاتی است از جمله اینکه ما اذعان داریم ولنگاری در فضای مجازی وجود دارد و حتما نیاز است که به هر صورت به آن پرداخته شده و کنترل شود. کما اینکه در همه جای دنیا و در اکثر کشورها فضای مجازی رها شده محض نیست که بتواند امنیت روحی و روانی، اقتصادی یا مسائل و کلیات یک کشور و جامعه را تحت الشعاع قرار دهد و به نوعی موجب تشویش اذهان مردم شود.

وی در ادامه عنوان کرد: درباره بحث طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از اول هم معتقد بودیم که باید در صحن علنی مطرح شود چرا که با بیان و بررسی دیدگاه های کارشناسی نمایندگان مختلف، اولا طرح اصلاح و نواقص آن برطرف خواهد شد و ثانیا وقتی همه مردم به صورت زنده شرح مذاکرات را می شنوند به نوعی اقناع سازی و ایجاد زمینه پذیرش بین مردم بهتر انجام خواهد شد. چون مردم مستقیما در جریان مذاکرات قرار می گرفتند و استدلالات و دلایل همه نمایندگان را می شنیدند طبیعتا مشاوره مجلس در این ارتباط باعث اطلاع بیشتر مردم شده و با اقناع و رضایتمندی آنها همراه خواهد بود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: به نظرم ضمن اینکه باید به این موضوع پرداخته شود، اما نباید شرایط و فضای سوء استفاده رسانه های معاند و نفوذی های داخلی را در رابطه با این موضوع ایجاد کنیم که به بهانه موضوع فضای مجازی هم مجلس و نظام را مورد هجمه قرار دهند و هم اینکه عملا موجب تشویش ذهن مردم و نگرانی آنها شوند.

سرمدی در پایان گفت: ما با اصل آن موافقیم اما اخیرا هم تلاش کردیم که در صحن علنی بیاید و در یک اقناع عمومی و بهتری این موضوع بررسی شود.
کد مطلب: 67771
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«وقتی همه مردم به صورت زنده شرح مذاکرات را می شنوند به نوعی اقناع سازی و ایجاد زمینه پذیرش بین مردم بهتر انجام خواهد شد. چون مردم مستقیما در جریان مذاکرات قرار می گرفتند.»
و این یعنی اجرای قانون ، و دیدن حاصل انقلابی که مردم برایش جان دادند.
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای