۰
plusresetminus
سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

در تنظیم مقاله به فرمت مجله چه کارهایی باید انجام شود؟

تنظیم مقاله به فرمت مجله شامل مرتب کردن قسمت های مختلف مقاله می شود. یعنی نحوه قرار گیری آنها باید طوری باشد که در فرمت بندی آمده است. برای این که مطمئن باشید مقاله پژوهشی شما مطابق با فرمت بندی درخواستی نوشته شده است می توانید از ایران تایپیست کمک بگیرید.
در تنظیم مقاله به فرمت مجله چه کارهایی باید انجام شود؟
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------


تنظیم مقاله به فرمت مجله یعنی قرار گرفتن مقاله در قالبی که مجله اعلام کرده است. به این معنا که نوع و اندازه فونت، تعداد کلمات، فاصله متن از چهار طرف صفحه، ترتیب قرار گرفتن بخش های گوناگون و نوع نوشتن منابع و رفرنس دهی، نوع نوشتن ضمائم و در نهایت هم نحوه نگارش مقاله بر اساس استانداردهای  مجله خواسته شده انجام شود. برای این که یک مقاله پذیرش شود تمام قسمت های آن باید از این فرمت بندی پیروی کند. ممکن است یک مقاله بنا بر هر دلیلی بارها و بارها برگشت داده شود. مجله های معتبر هر کدام فرمت بندی مخصوص به خود را دارند.

تنظیم مقاله به فرمت مجله شامل مرتب کردن قسمت های مختلف مقاله می شود. یعنی نحوه قرار گیری آنها باید طوری باشد که در فرمت بندی آمده است. برای این که مطمئن باشید مقاله پژوهشی شما مطابق با فرمت بندی درخواستی نوشته شده است می توانید از ایران تایپیست کمک بگیرید.

اهمیت تنظیم درست مقاله به فرمت مجله در اکسپت
تنظیم مقاله به فرمت مجله یکی از مهم ترین مسائل برای اکسپت شدن آن است. همان قدر که مهم است محتوای مقاله چطور نوشته شده باشد، در نظر گرفتن فرمت بندی هم در مقاله اهمیت دارد. ممکن است پذیرفتن یک مقاله خوب علمی به دلیل انتخاب فونتی به جز آنچه در فرمت بندی خواسته شده است، به تعویق بیفتد. فرمت بندی مجله را می توان از مهم ترین کارهایی که نویسنده باید به آن توجه داشته باشد دانست. او باید با دقت به همه موارد توجه داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است داورها مقاله را قبول نکنند.

تنظیم مقاله به فرمت مجله برای دانشجویان و پژوهشگران ممکن است کار ساده ای نباشد. به خصوص برای آنها که با ابزارهای نرم افزارها آشنایی زیادی ندارند. اما کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه می تواند در اکسپت شدن مقاله کمک کننده باشد.
 
مهم ترین قسمت های تنظیم مقالات به فرمت مجلات isi
تنظیم مقاله به فرمت مجله isi برای دانشجویانی که می خواهند با هر هدفی مقاله خود را به چاپ برسانند لازم است. فرمت بندی را در واقع ویرایش ساختاری و محتوایی مقاله می دانند. فرمت بندی برای این گذاشته شده است که ساختار مقاله به شکلی تغییر یابد و بهینه شود که مخاطبان بیشترین با آن ارتباط برقرار کنند.  
مجله های isi از معتبرترین مقاله ها استفاده می کنند و از اعتبار علمی بالایی برخوردارند. هر مجله ای به راحتی در این فهرست قرار نمی گیرد. تنها مجله ای می تواند این برچسب را داشته باشد که با رعایت اصول فنی چاپ مقاله های علمی آن را دریافت کرده باشد.
برای تنظیم مقاله به فرمت مجله isi باید درباره فرمت بندی مقاله جست و جو شود. در وب سایت این نشریه ها به طور معمول درباره آن توضیح کامل داده می شود. این توضیحات به شکل پی دی اف هستند و نویسنده مقاله می تواند آن را دانلود کند.

 
ایران تایپیست

تفاوت تنظیم مقاله به فرمت مجلات فارسی با انگلیسی
تنظیم مقاله به فرمت مجله های فارسی و انگلیسی متفاوت است. به دلیل این که ساختار کلی این دو زبان با هم فرق دارد. مجله های معتبر انگلیسی زبان هم مانند فارسی زبان ها فرمت بندی خاص خود را برای مقاله ها در نظر می گیرند. برای هر مجله ای مهم است که نویسنده با الزامات خاص آن مجله آشنا شود. حتماً باید از فرمت بندی خواسته شده در مجله مورد نظر پیروی شود، زیرا مجله ها در این باره با هم متفاوت عمل می کنند.

تنظیم مقاله به فرمت مجله باید بر اساس قواعد نگارشی زبان مقاله باشد. اگر زبان مقاله انگلیسی باشد این قواعد متفاوت خواهد بود. فرمت بندی ها ممکن است برای افراد بی تجربه کاری پیچیده به نظر برسد. کمک گرفتن از افراد با تجربه می تواند برای این افراد کمک کننده باشد. کمک گرفتن از یک ویراستار متخصص این کار می تواند راهگشا باشد. افراد متخصص در ایران تایپیست می توانند روند این کار را سرعت ببخشند.     
 
تنظیم سریع مقاله به فرمت مجله
تنظیم مقاله به فرمت مجله در دستان افراد متبحر می تواند به سرعت انجام شود. در ابتدا باید یک عنوان مناسب و روشن برای آن مشخص شود. نام نویسنده ها و عناوین آنها و تاریخ ارسال مقاله نباید فراموش شود. اگر لازم باشد، برخی از اطلاعات درباره نویسنده ها باید در پانوشت مقاله ذکر شود. پس از آن نیاز به یک چکیده حدود 250 کلمه ای است. هدف از نگارش مقاله باید در این قسمت آورده شود. مقدمه و متن مقاله و نتیجه گیری از بخش های دیگر هستند که باید هر کدام در جای خودشان قرار گیرند. تعریفی نیز از متغیرها و اصطلاحات مهم باید ارائه شود. به نقشه و طرح مقاله باید در مقدمه و متن اصلی پرداخته شود.
 
ایران تایپیست


آشنایی با متخصصین تنظیم مقالات برای مجله
تنظیم مقاله به فرمت مجله باید به دست افراد متخصص سپرده شود تا چاپ مقاله با رفت و برگشت ها دچار تأخیر نشود. از آنجا که افراد استخدام شده در ایران تایپیست همگی دانشجو و محقق هستند می دانند که مشکلات فرمت بندی مقاله ها چیست. آنها به طور کامل با اهمیت این مسئله آشنا هستند. به دلیل این که تجربه زیادی در فرمت بندی و ساختاربندی مقاله دارند و می دانند چطور آنها را ویرایش کنند، درصد برگشت مقاله به صفر می رسد. مقاله هایی که افراد متخصص آنها را فرمت بندی کرده باشند مورد پسند داورهای مجله قرار خواهند گرفت. دیگر جای هیچ نگرانی از جهت تلف شدن وقت به علت پذیرفته نشدن مقاله و برگشت خوردن آن وجود ندارد.
 
تنظیم مقاله به فرمت مجله چقدر هزینه دارد؟
تنظیم مقاله به فرمت مجله با قیمت های پایین و ارزان در ایران تایپیست انجام می شود. از عواملی که در محاسبه این کار اثرگذارند می توان به تعداد کلمه ها و حجم مقاله است. زبان مقاله نیز حائز اهمیت است. مقاله هایی که به زبان فارسی هستند هزینه کمتری بابت آنها دریافت می شود. اگر نیاز باشد که با سرعت بیشتری از حد معمول فرمت بندی انجام شود، هزینه بیشتری نیز شامل آن می شود. برای استفاده از مزایایی که کار با افراد حرفه ای در فرمت بندی مقاله دارد، می توانید به https://irantypist.com/ مراجعه کنید.
 
 
کد مطلب: 67476
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام