۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷
برای دانش‌آموزان و معلمان؛

تایید هویت برای استفاده از تخفیف‌های اپل لغو شد

ایتنا - ​​​​​​​اپل از ابتدای این هفته الزام دانش آموزان و معلمان آمریکایی را برای تأیید هویت به منظور بهره‌مندی از تخفیف‌های این شرکت لغو کرده است.
تایید هویت برای استفاده از تخفیف‌های اپل لغو شد

اپل تصریح کرده کاربرانی که قصد دارند با دریافت تخفیف محصولات آن را خریداری کنند دیگر نباید لزوماً هویت خود را تأیید کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، تا پیش از این افراد زیادی که لزوماً معلم یا دانشجو هم نبودند، توانسته بودند از خدمات تخفیف UNiDAYS استفاده کنند و گفته می‌شود اپل که از این وضعیت متضرر شده، ممکن است در آینده این روند را متوقف کند.

اپل قبلاً برای مدت کوتاهی افراد را ملزم به تأیید اطلاعات هویتی برای تأیید دانشجو و معلوم بودنشان کرده بود. اما در نهایت این الزام را لغو کرد. علت آن بود که برخی از مربیان و کارکنان مدارس نمی‌توانستند وضعیت خود را از طریق سرویس UNiDAYS به درستی تأیید کنند. حالا افراد بدون درج دقیق اطلاعات هویتی خود می‌توانند یک بار دیگر مک‌ها، آی‌پدها و سایر محصولات اپل دارای تخفیف را از وب‌سایت آموزشی این شرکت در ایالات متحده خریداری کنند.

هنوز مشخص نیست آیا اپل قصد دارد پس از رفع مشکلات احتمالی سیستم مذکور، این الزامات را دوباره اجرا کند یا نه. برای سال‌ها، اپل از UNiDAYS در بسیاری از کشورها از جمله بریتانیا، استفاده کرده تا اطمینان حاصل کند تنها افرادی که واجد شرایط تخفیف‌های آموزشی هستند، می‌توانند از تخفیف خرید بهره مند شوند.
کد مطلب: 67436
برچسب ها: اپل احراز هویت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام