۰
plusresetminus
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۵

باگ‌های جدید در گوگل مپ نسخه اندروید Auto

ایتنا – کاربران نقشه گوگل در اندروید اتو با مشکلات متعددی روبرو شده‌اند که نشان دهنده عدم رفتار درست این نرم‌افزار مسیریابی هستند و به همین دلیل نیز خواستار رسیدگی سریع به این مشکل توسط گوگل هستند.
باگ‌های جدید در گوگل مپ نسخه اندروید Auto
کاربران نقشه گوگل در اندروید اتو با مشکلات متعددی روبرو شده‌اند که نشان دهنده عدم رفتار درست این نرم‌افزار مسیریابی هستند و به همین دلیل نیز خواستار رسیدگی سریع به این مشکل توسط گوگل هستند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از t3، اندروید ویژه خودروها یا همان اندروید اتو به تازگی با مشکلاتی در اجرای نرم‌افزار نقشه گوگل و مسیریابی روبرو شده است که کاربران این سیستم‌ها را با مشکلات عدیده‌ای روبرو ساخته است.
 
بر اساس اطلاعات منتشر شده، این نرم‌افزار با باگ‌ها و گلیچ‌های بسیار زیادی روبرو بوده است که ابتدا توسط مراکزی مانند Auto evolution شناسایی شده و سپس توسط بسیاری از کاربران تائید شدند.
 
بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که وقتی که ارتباط بلوتوثی با دستگاه خود برقرار می‌کنند، صدایی که قرار است در طی فرایند مسیریابی به آ‌ن‌ها کمک کند از کار می‌افتد.
 

این مشکل تنها در دستگاه‌های اندرویدی ضعیف حاضر نیست و حتی گزارش‌هایی از گرانترین وبهترین تلفن‌های اندرویدی نیز منتشر شده است که با وجود داشتن آخرین نسخه سیستم عامل و بهترین سخت‌افزار ممکن، با چنین مشکلی روبرو شده‌اند.
 
به نظر می‌رسد که ریشه اصلی این مشکل، به روزرسانی به اندروید 12 بوده است که با انجام آن موج اعتراض‌ها نیز بالا گرفت است. فروم پشتیبانی گوگل عملا این افزایش حجم شکایت مشتریان را نشان می‌دهد.
 
بر اساس اطلاعات منتشر شده، مشکل بلوتوث و چنیدن مشکل دیگر برای بسیاری از کاربران وجود دارد و تا به این لحظه گوگل هیچ راهکاری برای رفع آن ارائه نکرده است.
 
بر اساس اطلاعاتی که از وقایع مشابه در تاریخچه این شرکت در دسترس است، اولین گام این کمپانی، ارتباط برقرار کردن با کاربرانی است که مشکل را در فروم‌ها گزارش کرده‌اند و هرچقدر که تعداد گزارش‌ها بیشتر باشد، احتمال سرعت گرفت رویکرد گوگل نیز بیشتر خواهد بود.
 
با تمامی این تفاسیر انتظار می‌رود که گوگل به زودی یک بسته رفع باگ را با سرعت هرچه بیشتر به کاربران ارائه کند ولی مشخص نیست که چنین کاری تمامی مشکلات را رفع خواهد کرد یا خیر.
کد مطلب: 67374
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام